ALINIK JANT VAR MI?

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Arkadaşlar aracım edition jantlar malum yapısal jant. Şimdi alınmak üzere cosmo yada sport jant almayı düşünüyorum busines jantıda olabilir ama 17 inç olacak .

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ALINIK JANT VAR MI?

Bende alacağımda çok kararsızım sport cosmo jantları güzel ama aracımı onlara benzetmiş gibi hissetmek istemiyorum açıkcası doğan görünümlü şahin gibi :)

opc yada başka bir jant modeli mi alsam hala karar veremedim replika problem çıkarırmı acaba

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Bence replika biraz şans işi. daha önce benim ford focusum vardı ve jantlar relikaydı birgün sorun yaşamadım. Ayrıca replika olmasına rağmen jantlar çok pahalı.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben olsaydim makyajli sport janti alirdim.
Orjinal orjinaldir.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

B֜LENT link' Alıntı:
Ben olsaydim makyajli sport janti alirdim.
Orjinal orjinaldir.
Bülent abi benim gönlümde o jantlar var. Ama şu an bütçemi aşıyor. 1400 liradan aşağı  neredeyse yok ve gerçekten çok pahalı.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Bende alacağımda çok kararsızım sport cosmo jantları güzel ama aracımı onlara benzetmiş gibi hissetmek istemiyorum açıkcası doğan görünümlü şahin gibi :)

opc yada başka bir jant modeli mi alsam hala karar veremedim replika problem çıkarırmı acaba

Orhan bence replika işine pek karışma sonuçta bence arabanın en önemli parçalarından birisi jant (güvenlik açısından)

Ayrıca OPC yaptırırsan bence araca bazı eklentiler daha yapılmadıkça jant çok hareketli kalıyor, çok janjanlı kaçıyor. Sanki arabada body kit spoiler vs eksikmiş gibi hissediyorum.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Orhan bence replika işine pek karışma sonuçta bence arabanın en önemli parçalarından birisi jant (güvenlik açısından)

Ayrıca OPC yaptırırsan bence araca bazı eklentiler daha yapılmadıkça jant çok hareketli kalıyor, çok janjanlı kaçıyor. Sanki arabada body kit spoiler vs eksikmiş gibi hissediyorum.
Bende bakıyorum araştırıyorum sport jantları falan gayet hoş duruyor ama edition u sport a çevirmiş gibi olacak bu kezde madem jant alacağım daha farklı birşeyler bakıyım diyorum o zamanda çok sınırlı bizim ebatlar fazla seçenekte yok

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Arkadaşlar selam bu an itibariyle orijinal cosmo jantı aldım 475 liraya izmirden aldım 100 lirada kargo parası.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

impartant link' Alıntı:
Arkadaşlar selam bu an itibariyle orijinal cosmo jantı aldım 475 liraya izmirden aldım 100 lirada kargo parası.
Süper fiyat! Hayırlı olsun. Taktırdığınızda fotoğraf isteriz :D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:
Bedavaya bulmusun valla super fiyat.