ALINIK JANT VAR MI?

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: ALINIK JANT VAR MI?

impartant link' Alıntı:
mücahit abi Bülent abiden istesem verirdi ama  bu sefer zorda kalırdı. Bende kıyamadım aynısından aldım Bülent abinin jantlarından aldım. Sahibinden.com da ilanda bu  http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-17-celik-temiz-ve-kusursuz-opel-astra-cosmo-4-adet-jant-181523303/detay
şaka yapıyorum Hocam. Forumdaki herkes gibi Bülent Abimizin de ne kadar cömert olduğunu biliyorum :) ևok çok iyi bir fiyata almışsınız gerçekten. Tekrar hayırlı olsun. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin :)

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Bülent abi jantlar gelince aracıma hayırlısıyla takar  yeni fotoları yüklerim.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

mucahitduran link' Alıntı:
Şaka yapıyorum Hocam. Forumdaki herkes gibi Bülent Abimizin de ne kadar cömert olduğunu biliyorum :) Çok çok iyi bir fiyata almışsınız gerçekten. Tekrar hayırlı olsun. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin :)
Allah razı olsun abicim. Abi gönlüm hep cosmo jantından yanaydı ama yeni sport jantlarda aklımı çeliyordu. Eee böyle bir fiyata bulmuşken almamazlık edemedim benim arabaya da bayramlık almış oldum.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyat olarak çok uygunmuş gerçekten , güle güle kullanın  :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İyi fiyat gerçekten peki ödemeyi nasıl yapıyorsunuz Kapıda ödeme ile ama kargoyu açıp bakabiliyor musunuz bende alacağım ama prosedürü bilmiyorum 2. elde şahıstan alırken

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ödemeyi şahsın hesabına yaptım. Şahısta bana kargo takip numarasını gönderdi. Bu birazda karşıdakine ne kadar güvendiğinizle alakalı benim aldığım arkadaş gayet kibar biri hatta kargo şubesine gidince ordaki çalışana telefonu verip konuştum.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

adRe J link' Alıntı:
İyi fiyat gerçekten peki ödemeyi nasıl yapıyorsunuz Kapıda ödeme ile ama kargoyu açıp bakabiliyor musunuz bende alacağım ama prosedürü bilmiyorum 2. elde şahıstan alırken
Kardeşim bende ilk başta tereddütte bulundum acaba karşıdaki dolandırıcı mı değil mi gibisinden sonra arkadaşla baya güzel bir muhabbet ettik arkadaşa azda olsa güven duydum o takip numarasını gönderdi bende parayı hesabına yatırdım.