Acil yardim, tamir yerinde aracim ile kaza yaptilar ne yapmam gerek

27serhat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
guzel hocam ıscının neyını alayım demıssın ancak senın basına gelen olayda hukuken hem servıs hem ıscı sorumlu hatta sen dırek gıdıp servısten aracın masrafını talep edebılırsın servıs de calısanına rücu eder kı senın araba senden izinsiz alınıp kullanıldıgı için ortada suç da var yine sen bilirsin ama pesini bırakma derım ben

sandero

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçta adam olmayacak hiçbir şey yok o kadar ağır hasarlı değil pertlikle de alakası yok eğer orjinal parça kullanılırsa eskisinden farkını hissetmezsin ama yan sanayi parçalar olursa iyi olmaz.

onurartvin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2 saat önce gittim bakim neler yaptilar diye yine bi şo ile karşilaştim ya ohaaaa lan diyorum oha başka denecek bişey kalmadi, bi gittim adamlar bu sefer ön cami parçalamişlar ya var ya bitsinde nasil biterse bitsin artik arabam kurtulsun ordan valla bana yetecek bu

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen hata yapıyosun zor kullanarak paranı al araba pert

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
siz gerçektende aracı onların vurduğuna eminmisiniz? sanki kazayı kendiniz yapmış gibi tamir ettiriyorsunuz. ben anlamadım bu işi

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızın fotoğrafını gördüm.

Hİçbi şeyi yok ki o arabanın.

Kabut değişcek bir de far mar.

Gözükmeyen bir hasar yok ise tabi.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş bence yanlış yolda gidiyosun. minareyi çalan kılıfını hazırlar. bilirkişi bul tutanak tuttur ver savcılığa git 3 ay arabasız kalırsın ama geri aracının bedelini alırsın. o vatandaş bu işi böyle çözerse yarın gecede başkasının aracını alıp çıkacak yola. bayılma husuna da hikaye iyi niyetini suistimal ettirme. o aracı ne kadar yaparlarsa yapsınlar olmayacak. yarın ben istemiyorum dersende hukuki dayanağın olmayacak.....iyi düşün...

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mafya tut arkadaşım sert yaparlarsa

Tamam adalet yok bu ülkede de bu kadar da değil.Bunu gerçekten söylediyseniz size başka söz söylemiyorum.Kardeşim git davanı aç sen bence.Zaman aşımına girmesin. Hukuksal yönden hakkını/şansını ara.Vakit kaybetme bile!!! Çok tanıdığınsa tamam ama değilse "babana bile güvenme" diye boşuna demiyorlar...

tuna67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle çok çok geçmiş olsun. Aracımı ustaya bırakırken hep aklımda olan birşeydir bu durum.Acaba gece alıp geziyorlarmıdır? Çok zor bir durum. Adamın neyi vardırki aracın değerini isteyeceksin,ama isteyeceksin işte. Sen tavrını ortaya koyacaksın ben kazalı arabaya binmem, ben sana sağlam verdim bu arabayı falan filan ama işte burdan söylemek kolay tabi. Bana kalırsa sadece motor kaputu ve ön panel gitmiş. Motorun önemli bir yerinde hasar yoksa çokta sıkıntı değil bu durum. Tamponun bile sağlam duruyor. Ön takımlarda ve alttada bişey olduğunu sanmıyorum ama varsa ozaman sıkıntı var demektir. Bence alttan alma olabildiğince zorla elemanı. Çünkü söyleyecek bir lafı yok %100 suçlu. Hani senden izin alıp emanet alsa ozamanda eyw dersin ama bildiğin habersiz gezmiş. Buda herkese bir ders olsun ben dahil. Olayın devamını merak ediyorum. Tekrardan çok çok geçmiş olsun...

oyib98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş kötü bir şans senin için, geçmiş olsun. yasal hakkı var tabiki savcılığa müracat et. suç güveni kötüye kullanmak. mahkemede delillerini sun (servis teslim tutanağı, tanık, fotoğraf, kaza tutanağı vb.) değer tespit yapılıp mahkeme sonucu paranı alabilirsin. ama uzun sürer. sen adamı sıkıştır arabanın değerini al.