Acil yardim, tamir yerinde aracim ile kaza yaptilar ne yapmam gerek

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle aracın bedelini isteyin. eğer vermiyorlarsa direk resmi makamlara şikayette bulunun. sonuçlanması belki zaman alır ama sonunda o para fazlasıyla elinize geçer

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mafya tut arkadaşım sert yaparlarsa

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polise tutanak tutturun mutlaka... ardından gerekli mercilere şikayette bulunun, o sırada da aracın bedelini talep edin, parayı verirlerse davadan vazgeçersiniz, vermezlerse dava sürer ve sonunda hakkınız olan bedeli alırsınız...
çok çok geçmiş olsun, gerçekten sıkıntılı bir durum...

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.. tamire girmeyin , akordiyon gibi olmuş bi araç belki düzelir bilemem ama onun o psikolojisi yeter insana..

bizim meganı düzeltmişlerdi, güya çok iyi bi usta yaptı.. araç gerçekten güzeldi içine binince ama bilinçaltımda hep aracın daha önce yamulduğu geçiyodu, zaten tamir olurken ön taraf komple sökülüyo , arabanın o halini bile görmek yeter.. ayrıca bizim araç sağ arka lastiği bariz yiyodu, yani dengesizlik vardı.. yağış olduğu zaman babam yolda tutmak zorlaşıyo diyodu...

benimde ilk aklımdan geçen aracın değeri neyse alın aracı da onlar alsın naparlarsa yapsınlar.. 3 5 azına bile razı olun gerekirse , yani atıyorum araç 20 binse abi 15 verelim , 5 i de parça parça dese bile kabul edin bence.. bir arkadaş hukuksal durumlardan bahsetmiş onuda dikkate alın.. ama başınızı da belaya sokmayın derim.. sonuçta durduğu yerde de araç o hale gelebilirdi...

çok geçmiş olsun, Allah sabır versin, kendi başıma gelse çok canımı sıkardım ama umarım siz biranevvel atarsınız kafanızdan, olan olmuş gözüyle bakmak lazım

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
valla ne desek boş çok çok geçmiş olsun sonucu mutlaka bekliyorum.umarım kazadan önceki araç bedelinizi alabilirsiniz.tekrar geçmiş olsun.

bitefo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun, inşallah kaza yapan şahıs itiraz etmez, aracı değerinden alır.

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. ne akla hizmet başkasının arabasını habersiz alırlar bilmem. arkadaşlara katılıyorum. sağlamken ederini almak için elinizden geleni yapın. o arkadaş arabayı alıp çıkarken seni düşündümüki sen onu düşüneceksin.

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Büyük geçmiş olsun. Taviz vermeden aracınızın değerini kesin bir şekilde isteyin.

onurartvin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim ilgi ve alakanıza, öncelikle dün gittiğimde aracı öyle gördüğümde ilk iş zaten tutanak tutturup bide resimleri çekildi her açıdan daha snra gayretttepeye götürdüm adamı kendi ellerimle ceza makbuzu yazdırdım kendisine ve bi fotokopisinide ben aldım yani kendi çok özür dileyip en iyi şekilde yaptıcam dedi ama bende kendime garantiye aldım tabiki, şimdi aracım yapılsın tabiki test sürüşü yapacam eski yol tutuşuna ve ses seviyesine bakacam bazı aklımda olan şeyler var artı motor içinde kesinlikle boyalı parça istemiyorum diye kendisinede söyledim, bu arada benim orda aracımı yaptırdığım için daha önce 1.400 tl borcum var tabiki yıpranma payı flan düşürcem borcumdan biraz ondan rahatım yoksa dediğiniz gibi ilk işim onları yapmak ama bi yapılsın öle bi göreyim istedim aracı