46.000km orjinal vectra b , Amiral Gemisi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üst kısımda boşluk var, ondan garip geldi valla başkası farketmez bile :D

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
göstergenin gündüz resmi.

sis farını orjinal tesisat üzerinden çektiğimiz için göstergede ki ışığı da aktif ettik.

5xodvr.jpg

buda tünelde

dcy6go.jpg

iç aydınlatmalar için can bus led ampüllerim de geldiler. can bus ın güzelliği aydınlatmalar kapalı olunca hafif yanık kalmayıp tamamen sönmesi. takınca resim atacağım

Son düzenleme:

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
can bus ampüller geldi .. cok güzel aydınlatmaları var cok memnunum

bugün rutin bakımlarını da yaptırdım.bujilerini yeniledm yağ filtre vs.

78.810 km güncel. vectra b lere sorunlu diyen arkadaşları kınıyorum . rutini dısında anahtar değmedi henüz

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçla tanışmak yeni nasip oldu gayet diri duruyo kazasız günlerde kullanın inşallah.

Ancak yapılan değişikliklerde orijinal parçalar da kenarda kalıyodur umarım. Hepsini zevk meselesi der geçerim ama direksiyonu kaplanmış aracın bu km sini kimseye inandıramazsınız :) Yapılanlar binici için artıdır ama iş satışa geldiğinde asılları size para kazandırır ;)

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçla tanışmak yeni nasip oldu gayet diri duruyo kazasız günlerde kullanın inşallah.

Ancak yapılan değişikliklerde orijinal parçalar da kenarda kalıyodur umarım. Hepsini zevk meselesi der geçerim ama direksiyonu kaplanmış aracın bu km sini kimseye inandıramazsınız :) Yapılanlar binici için artıdır ama iş satışa geldiğinde asılları size para kazandırır ;)

merhabalar. yorumunuz için teşekkür ederim. evet orjinal malzemeler kenarda duruyor. direksiyon kaplanmadan önce resimleri forumda olması lazım. ben hassasiyetimden dolayı kaplamayi tercih ettim. orjinal sekilde korumak tek hedefim.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı sattım arkadaşlar. yeni sahibine hayırlı olmasını dilerim.

bindiğim en sorunsuz araba vectra idi. belki inanmazsınız .inşallah astra da böyle sorunsuz olur.

kısacası amiral gemisi battı.. : )

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı sattım arkadaşlar. yeni sahibine hayırlı olmasını dilerim.

bindiğim en sorunsuz araba vectra idi. belki inanmazsınız .inşallah astra da böyle sorunsuz olur.

kısacası amiral gemisi battı.. : )

Hayırlıs olsun Murat Abi :) yeni aracın da... Bir opel gider, bir opel gelir..İnş yeni aracını da sorunsuz uzun yıllar kullanırsınız...

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlıs olsun Murat Abi :) yeni aracın da... Bir opel gider, bir opel gelir..İnş yeni aracını da sorunsuz uzun yıllar kullanırsınız...

Serdar'ım teşekkür ederim. Astra j aldım cosmo paket +Sunroof+ flexride +Navi 600
1.4 turbo benzinli

Inşallah bu da uzun yıllar beni sorunsuz taşır. Vectram çok iyiydi sorunsuzluk olarak