46.000km orjinal vectra b , Amiral Gemisi

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yine şeytan ayrıntıda, adam full hariç gezmiyo, gece yaklaşıcan bu arabaya boşaltıcan depoyu, sabah kalkınca cee-eeee :D
Ha bu arada direksiyon kaça mal oldu murat, senin de moralini bozayım birazcık :D

size de hayirlı olsun efenimm 1.9 Cdti falan filan :)

ayda 1 depo yakıt harcıyorum ortalama. benzin harici yakıtları da sevmiyorum biliyorsun. bu arabayı da zaten elletmek olmaz. şeytan kulağına kursun anahtar vurmadım.. opel güzel araba

direksiyonu beğenmişsinizdir umarım.. para değil ya :) :p sudan ucuz :D

Son düzenleme:

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar selamlar

göstegeleri değişiyorum. yurtdışından plasma gösterge siparişini geçmiş bulunuyorum. beklemedeyim sabırsızlıkla. 15 gün içerisinde gelmesi lazım..

Yağ değişimi de geldi malzemeleri de sipariş ettim.

Güncel km: 69.600

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün satsan bu aracı 16-17 bine müşteri bulursun Murat Abi :) ama bırakamıyorsun değil mi ben de bırakamıyorum çünkü, siyam ikizi gibi olduk ben yoksam o da olmayacakmış ya da o yoksa ben de olmayacakmışım gibi.. Vectra.. :rolleyes:

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün satsan bu aracı 16-17 bine müşteri bulursun Murat Abi :) ama bırakamıyorsun değil mi ben de bırakamıyorum çünkü, siyam ikizi gibi olduk ben yoksam o da olmayacakmış ya da o yoksa ben de olmayacakmışım gibi.. Vectra.. :rolleyes:

Serdar'ım o fiyatların çok üstünü gördüğüm halde vermedim. araçtan cok memnunum. satmaya da kıyamıyorum. ufak tefek eklemelerle orjinalliğini zedelemeden birşeyler yapmaya çalısıyorum.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncelleyelim

gösterge güncellemesini en sonunda hallettim arkadaşlar. cuma günü araca takacağım o zaman gece resimlerini de paylaşırım.

2v0hc09.jpg

149upae.jpg

i3ewyx.jpg

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun zevkler ve renkler tartışılmaz hiç şüphe yok siz sevdiyseniz sorun yoktur ama bence orjinali daha güzel...

merhaba .

evet zevk meselesi ancak orjinalinden farklı ve kaliteli bir güncelleme olsun istedim. orjinal kadran ampülle aydınlandiği için soluk ve sarı renkli olması beni bu işe itti. ampülün de bozulması tuzu biberi oldu. bu yüzden değişim olsun istedim. yorumunuz için de teşekkür ederim