Türünün Son Örneklerinden Vectra b artık 66.000 km de

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar arkadaşlar.

1.5 yıl önce uzun süren araç arayışım şansımın da yaver gitmesiyle son buldu.. 98 model Vectra b aracım orjinal 45bin küsürde aldım. tabi aradan 1.5 yıl geçti. şu an 66.000 km ye geldi. faturasından yedek anahtarına opel asistance kartına  kadar herşeyi durmakta.. poşetinden ben çıkardım :) içinde ki sıfır kokusu hala durmakta .lastikleri 1997 üretimi idi bridgestone marka, o bile değişmemiş ve haliyle taş gibi olmuştu .michelin lastiklerini taktım. arka teker bilyaları yatmaktan bozulmuş ses yapıyordu. onları da değiştirdim . yağını suyunu değiştirdim ve kullanıyorum.  lpg uygulaması yok . herşeyi hatasız ve orjinal . karış boya yok. resimler akşam karanlığında çekilmiştir.  km ve yaşı itibariyle  türünün son örneklerinden  olduğunu düşündüğüm aracımı sizlerle paylaşmak istedim. yarın boya koruması falan yapıldıktan sonra yeni resimlerini paylaşacağım sizlerle.  maşallahları eksik etmeyin arkadaşlar.. nasipse bu aracı satarsam astra j alacağım. yorumlarınızı bekliyorum herkese iyi forumlar

35l9chu.jpg

1o9fea.jpg

ldw5e.jpg

2zxp89c.jpg

205xj6h.jpg

1t4ltw.jpg

5ufu5w.jpg

35irhix.jpg

otzoyf.jpg

2u9heds.jpg

rteq7d.jpg

oicdpu.jpg

2iu3rfb.jpg

w6y2k4.jpg

1zq8s9z.jpg

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Türünün Son Örneklerinden Vectra b artık 66.000 km de

Gule gule kullanin. Arka farları değiştirmişsiniz herhalde zira 97 vectralarda sinyaller karartılmış degildi diye hatırlıyorum. Aldığınızda 45 bin km olduguna emin misiniz? Belki fotograf kalitesi olabilir ama bana içi biraz yorgun geldi.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Ben bu araçtan içiyle veya dışıyla sıfır kokusunu bırakın 150.000 km üzeri kokusu alıyorum.

Not: Kişisel görüştür.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Gule gule kullanin. Arka farları değiştirmişsiniz herhalde zira 97 vectralarda sinyaller karartılmış degildi diye hatırlıyorum. Aldığınızda 45 bin km olduguna emin misiniz? Belki fotograf kalitesi olabilir ama bana içi biraz yorgun geldi.

merhaba

stoplar orjinal , sadece folyo var. iç kısmına gelince fotoğraf kalitesinden sanırım. bir de bu resimler iç aksamın . ilk resimler aracı aldığımız ilk saatlerin resimleri. içi tozlu olanlar :)

araç bildiğimiz bir araç o yüzden km konusunda emin olmamamız adına bir sorun yok arkadaşlar. olumlu olumsuz yorumlarınız için teşekkür ederim

jfb1w6.jpg

6papsp.jpg

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güle güle kullanın maşallah

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maşallah inanılmaz temiz gözüküyor ne direksiyonda ne de el freninin derisinde deformasyon var 2500 cc mi

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökalp link' Alıntı:
Maşallah inanılmaz temiz gözüküyor ne direksiyonda ne de el freninin derisinde deformasyon var 2500 cc mi

teşekkür ederim

keşke 2,500 cc olsaydi :) arac 1,600 cc . araçta en ufak bir deformasyon söz konusu değil . her noktasında gm damgası mevcut

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir de şöyle bir şey var, 3 sene kadar öncesine ait fotoğraflar. Hikayesi biraz uzundu ama net hatırlamıyorum şuan.
Araç 6.500 km'de idi. (ALTI BİN BEŞ YÜZ)

5ov3.jpg

walx.jpg

umy4.jpg

qxhg.jpg

aqjv.jpg

x8mk.jpg

uibt.jpg

4dau.jpg

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com