3. Ege buluşması

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başkanım tarih yer kesinleşti aktivitelere taşıyacakmıyız başlığı ?

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Organizasyon tarihinde, yerinde, saatinde ve planında hem fikirsiniz konuyu AKTİVİTİLER başlığına taşıyayım.

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese uygun sanırım karşı bir ses çıkmadı ama isterseniz 1-2 gün daha bekleyelim....

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Mesajları aynı anda yollamışız sanırım...

Pazartesi-Salı'yı bekleyim; alternatif gelmezse organizasyonu duyuralım ok.

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam başkanım ....ona göre buluşma noktalarınıda belirler başlığa ekleriz...

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Yanlı anlamışsın Murat sen...

Bahane uydurmaya falan gerek yok.İyi görüştüğüm arkadaşların gitmediğini görünce gitmeme kararı aldım.Çünkü orda sap gibi kalmak istemedim.Zaten son ana kadar listeye adımı yazdırmadım.Millete karşı yalancı çıkmak istemedim.Cumhur gideceğini önceden söylemedi ''ben Abant tayım sen gelmiyo musun ''dedi.Fotolarda görüldüğü üzere herkesin grubu var.Orda kalabalığın içinde yabancılık çekmek istemedim.Neticede durum bu ...

Üzüldüm Murat, böyle düşünmene ama bana Cumhur beni Abanttan aradı sen gelmiyorsumun dedi hususunda küçücük bir ayrıntı var oda şu ki !!!

1. Ben Bilardo şampiyonasında manisaya geldiğimde Abanta gidecekmiyiz diye sorduğumda benim okul var büyük olasılık olmaz demiştin....

2. Ben seni aradığımda Abanttayım gelmiyormusun demedim - Seni aradığımda abi burda çok güzel bir ortam var keşke gelseydin dedim çok şey kaçırdığını söyledim.

3. Aktiviteyi kapsayan sayfaları incelersen gideceğim güzergahın haritasını yayınlayıp, aracım arka koltuğun komple boş olduğunu katılmak isteyenlere seveseve yol arkadaşlığı yapabileceğimi yazdım.

Ereninde dediği gibi sen bu siteyi en fazla ziyaret eden ve en fazla mesaj gönderen üyesin o mesajlarımı görmedinmi de sitem kokan bir mesaj yazmışsın kırıldım inan ki...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Üzüldüm Murat, böyle düşünmene ama bana Cumhur beni Abanttan aradı sen gelmiyorsumun dedi hususunda küçücük bir ayrıntı var oda şu ki !!!

1. Ben Bilardo şampiyonasında manisaya geldiğimde Abanta gidecekmiyiz diye sorduğumda benim okul var büyük olasılık olmaz demiştin....

2. Ben seni aradığımda Abanttayım gelmiyormusun demedim - Seni aradığımda abi burda çok güzel bir ortam var keşke gelseydin dedim çok şey kaçırdığını söyledim.

3. Aktiviteyi kapsayan sayfaları incelersen gideceğim güzergahın haritasını yayınlayıp, aracım arka koltuğun komple boş olduğunu katılmak isteyenlere seveseve yol arkadaşlığı yapabileceğimi yazdım.

Ereninde dediği gibi sen bu siteyi en fazla ziyaret eden ve en fazla mesaj gönderen üyesin o mesajlarımı görmedinmi de sitem kokan bir mesaj yazmışsın kırıldım inan ki...
Ben sana herhangi bir sitem falan etmedim Cumhur.Bana haber vermeden gitti demedim.Sana kırgınlığım da yok.Gelecek olsaydım kendim de gelebilirdim ya da seni arar beraber gidelim derdim.Yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm gerçekten ... :(

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahane uydurmaya falan gerek yok.İyi görüştüğüm arkadaşların gitmediğini görünce gitmeme kararı aldım.Çünkü orda sap gibi kalmak istemedim.Zaten son ana kadar listeye adımı yazdırmadım.Millete karşı yalancı çıkmak istemedim.Cumhur gideceğini önceden söylemedi ''ben Abant tayım sen gelmiyo musun ''dedi.Fotolarda görüldüğü üzere herkesin grubu var.Orda kalabalığın içinde yabancılık çekmek istemedim.Neticede durum bu ...
hocam zannediyorum arkadaş bu yazına istinaden cevap hakkını kullanmış

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Yanlış hatırlıyor olabilirim kafam çok karışık bu aralar;Cumhur söyledi bana ama ben unuttum demekki,o yüzden tüm kamuoyu önünde kendisinden özür dilerim ... :sorry: :( :eek: