3. Ege buluşması

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla Cihan sen herşeyi halletmişsin bizde bişeyler yapsaydık ban kalsa fiyatta çok uygun umarım gideriz...
estafrullah abi 3-4 telefon konuşması 1-2 tanıdık ve sizin desteğinizle halloldu .:eek::eek::eek:

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
arkadaşlar yer olarak Ayvalığa karar verildi:
70 kişilik Selinda adlı tekne ile turumuzu yapıcaz.saat 11 de çıkılacak toplamda 24 ada gezilecek ve 4 adada yüzmek için durulacak.dönüşte Cunda(Ali Bey)adasına uğrayıp ada gezilecek.toplam gezi 6-7 saat sürecek.
tekne turuna dahil olanlar
-balık-salata sınırsız
-günün meyvesi
extralar
-ören yerlerine giriş ücretleri
-içecekler
GEZİ ÜCRETİ TOPLAM 15 YTL dir
NOT:Tekne turuna katılacak herkes FERDİ KAZA SİGORTASINA sahip olacak
BU AKTİVİTE KATILIMA GÖRE 3. YAŞ KUTLAMALARININ 2.ETABI OLARAK VEYA 3. EGE BULUŞMASI OLARAK DÜZENLENECEKTİR.
KATILIMCILAR İÇİN UYGUN OLAN TARİH AÇILAN BİR ANKETLE ( 1-8-15-29 TEMMUZ) KARARLAŞTIRILACAKTIR

Cihan;

Çok güzel araştırmışsın, emek harcamışsın ve ilgilenmişsin teşekkür ediyorum ancak alternatifleri önce bize sunup, biz değerlendirdikten sonra da aramızda tartışsaydık daha iyi olurdu.

Yukarıda alınan karar niteliğindeki duyurulardan bizim haberimiz olmadı hiç. Ege' nin toparlanmasına öncülük etmen sevindirici tabii ki ama forum çapında iki büyük organizasyonun bu kadar yakın arayla yapılması taraftarı değilim... Bu tip büyük organizasyonları cazip hale getirmek için hem organizasyon özlemini büyütmek hem de insanları maddi yönden bu kadar sık yormamak gerekir.
Abant' a, Bursa' dan, Sakarya' dan, Ankara' dan, Sivas' tan gelen arkadaşlar oldu ancak çok söylememe rağmen Ege' den hiç katılım olmadı ve herhangi bir açıklama da yapılmadı. Olabilir tabii ki herkesin geçerli bir sebebi vardır mutlaka...
Ege' nin hareketlenmesini ben de çok istiyorum. Onun için Ege, öncelikle kendi arasında bir toplansın. Organizasyonu ve aktiviteyi görelim.

Türkiye' yi kapsayacak geniş çaplı bir organizasyonu Eylül-Ekim'den önce düşünmüyoruz şu anda... Bölgesel etkinlikler tabii ki olabilir. Şu an gündemimizdeki organizasyon opelim.net Ege organizasyonudur.

Konuya dönersek;

Cihan' ın sunduğu aktivite, yer ve tarih tüm Ege' liler için uygun mu?
Alternatifi olan var mı?
Herkes onaylıyorsa Cihan' ın yapmış olduğu çalışmayı kabul ederek organizasyonu duyuralım.

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Cihan;

Çok güzel araştırmışsın, emek harcamışsın ve ilgilenmişsin teşekkür ediyorum ancak alternatifleri önce bize sunup, biz değerlendirdikten sonra da aramızda tartışsaydık daha iyi olurdu.

Yukarıda alınan karar niteliğindeki duyurulardan bizim haberimiz olmadı hiç. Ege' nin toparlanmasına öncülük etmen sevindirici tabii ki ama forum çapında iki büyük organizasyonun bu kadar yakın arayla yapılması taraftarı değilim... Bu tip büyük organizasyonları cazip hale getirmek için hem organizasyon özlemini büyütmek hem de insanları maddi yönden bu kadar sık yormamak gerekir.
Abant' a, Bursa' dan, Sakarya' dan, Ankara' dan, Sivas' tan gelen arkadaşlar oldu ancak çok söylememe rağmen Ege' den hiç katılım olmadı ve herhangi bir açıklama da yapılmadı. Olabilir tabii ki herkesin geçerli bir sebebi vardır mutlaka...
Ege' nin hareketlenmesini ben de çok istiyorum. Onun için Ege, öncelikle kendi arasında bir toplansın. Organizasyonu ve aktiviteyi görelim.

Türkiye' yi kapsayacak geniş çaplı bir organizasyonu Eylül-Ekim'den önce düşünmüyoruz şu anda... Bölgesel etkinlikler tabii ki olabilir.

Konuya dönersek;

Alternatifi olan var mı?

- Serkan ben egeden geldim yaaa:cry: (Abi Bursada değilim ben) valla bak değilim Manisadayım :)

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Cumhur sen Bursa' dan mısın Manisa' dan mısın çözemedim kardeşim valla :)

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Bende sana anatamadım

Cumhur sen Bursa' dan mısın Manisa' dan mısın çözemedim kardeşim valla :)

Abi ben hep Manisadandım daa Bursa mevzuya nereden girdi bende onu çözemedim....

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TheOne

Cihan;

Türkiye' yi kapsayacak geniş çaplı bir organizasyonu Eylül-Ekim'den önce düşünmüyoruz şu anda... Bölgesel etkinlikler tabii ki olabilir. Şu an gündemimizdeki organizasyon opelim.net Ege organizasyonudur.

Konuya dönersek;

Alternatifi olan var mı?
Herkes onaylıyorsa Cihan' ın yapmış olduğu çalışmayı kabul ederek organizasyonu duyuralım.
Sayın başkanım bu fevri davranışım için özür dilerim .:eek:kesinlikle bi art niyetim yok aksine siteye, arkadaşlara bi katkıda bulunmak istedim.Bundan sona daha dikkatli olacağımdan emin olabilirsiniz .görüşmek üzere...

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cihan' ın sunduğu aktivite, yer ve tarih tüm Ege' liler için uygun mu?Alternatifi olan var mı?Herkes onaylıyorsa Cihan' ın yapmış olduğu çalışmayı kabul ederek organizasyonu duyuralım.

Bencede ege buluşması daha mantıklı olur. ben organizasyon için elimden geleni yaparım

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bunun biri Ege buluşması olması tabiki iyi olurda gelmek isteyen kalkar İstanbul'danda gelir zaten millete neden engel olalım ki ayrıca gelen tek başına gelmesin bence bir sinerji yaratalım ben kız arkadaşımla geleceğim mesela...