3. Ege buluşması

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Abant' a, Bursa' dan, Sakarya' dan, Ankara' dan, Sivas' tan gelen arkadaşlar oldu ancak çok söylememe rağmen Ege' den hiç katılım olmadı ve herhangi bir açıklama da yapılmadı. Olabilir tabii ki herkesin geçerli bir sebebi vardır mutlaka...
Bahane uydurmaya falan gerek yok.İyi görüştüğüm arkadaşların gitmediğini görünce gitmeme kararı aldım.Çünkü orda sap gibi kalmak istemedim.Zaten son ana kadar listeye adımı yazdırmadım.Millete karşı yalancı çıkmak istemedim.Cumhur gideceğini önceden söylemedi ''ben Abant tayım sen gelmiyo musun ''dedi.Fotolarda görüldüğü üzere herkesin grubu var.Orda kalabalığın içinde yabancılık çekmek istemedim.Neticede durum bu ...

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah nasip ederse ve bi aksilik olmazsa gelebilirim.Ama kesin sonucu babamın çektireceği mide filmine bağlı olarak söyleyebilirim.Zira işin sonucunda babamın ame. geçirmesi söz konusu.İlgine teşekkür ederim kardeşim :alkis:

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geliyorum bendeeeeeee Şimdilik hiçbir sorun yok o tarihte Sizlerleyima rkadaşlar ama bu sefer az olmayalınm. işi garantiye alalım arkadaşlar

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahane uydurmaya falan gerek yok.İyi görüştüğüm arkadaşların gitmediğini görünce gitmeme kararı aldım.Çünkü orda sap gibi kalmak istemedim.Zaten son ana kadar listeye adımı yazdırmadım.Millete karşı yalancı çıkmak istemedim.Cumhur gideceğini önceden söylemedi ''ben Abant tayım sen gelmiyo musun ''dedi.Fotolarda görüldüğü üzere herkesin grubu var.Orda kalabalığın içinde yabancılık çekmek istemedim.Neticede durum bu ...

eh be murat abi siteyi en iyi takip eden üye sensin katılım listeleri hazırlanırken görmedin mi sen kimlerin geziye katılacağını boşver yaa sıkma canını... opeli sattıktan sonra sitede fazla aktif olamadığımdan ben kaçırdım da sen nasıl kaçırdın be abi neyse yaa ege buluşmasında beraberiz inşallah.. ???

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 .Cihan ŞENER Csener (+2)
2.ilhan yücel Kaçar(ilhannn)

3.Eren Yalçın (ekselans)
4.Anıl ÖZKAN (ektopel)
5.Burak ŞİBAR (buraki)
6.Tansu Gürler (tansugurler)
7.Soner (setapxxx)
8.harun_hu001
9.Cumhur DEMİRKOL +2 (Csoft)
10,MURAT
11.Bahadır(Bahadır)

biz kesin gelceklere 1 güncel dielim yine

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

3.Eren Yalçın (ekselans)
4.Anıl ÖZKAN (ektopel)
5.Burak ŞİBAR (buraki)
7.Soner (setapxxx)
8.Cumhur DEMİRKOL +2 (Csoft)
9.MURAT
10.Bahadır(Bahadır)

ben malesef yokum o tarihte denilide olmayı planlıyordum ama beklemediğim bir dersten kalmışımm :(

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

3.Eren Yalçın (ekselans)
4.Anıl ÖZKAN (ektopel)
5.Burak ŞİBAR (buraki)
7.Soner (setapxxx)
9.MURAT
10.Bahadır(Bahadır)

ben malesef yokum o tarihte denilide olmayı planlıyordum ama beklemediğim bir dersten kalmışımm :(
sağlık olsun Haruncm sen derslerini hallet günler çuvala girmedi ya yine görüşürüz başka bi buluşmada :)

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.Eren Yalçın (ekselans)
4.Anıl ÖZKAN (ektopel)
5.Burak ŞİBAR (buraki)
7.Soner (setapxxx)
9.MURAT
10.Bahadır(Bahadır)

abi üzüldüm neyse sen sıkma canını

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Sayın başkanım bu fevri davranışım için özür dilerim .:eek:kesinlikle bi art niyetim yok aksine siteye, arkadaşlara bi katkıda bulunmak istedim.Bundan sona daha dikkatli olacağımdan emin olabilirsiniz .görüşmek üzere...

Rica ederim Cihan. İyi niyetinden şüphem yok zaten. Tamamen organizasyon heyecanından olduğunu çok iyi biliyorum. ;)

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com

Hocam tebrik ediyorum seni... Biz neden Türkiye Geneli Buluşması yaptık o zaman? Amaç neydi? Tabii ki herkesin birbirini tanıması ve dostlukların ilerlemesiydi. Abant'a gelen 80 kişi farklı illerden gelen arkadaşlarla tanışmaya gelmedilerse ne diye min. 250km yol katettiler? Vakit darlığından ve koşturmadan ben herkesle ilgilenemedim ancak gördüğüm kadarıyla önceden muhabbeti olmayan insanlar arkadaşlık kurdu Abant' ta...

Sen bu tanışma ve kaynaşmaya karşı olduğundan gelmemişsin demekki. Ona da saygı duyarız o da bizim için geçerli bir bahanedir. Kimseyi zorla başka insanlarla tanıştırma gayretine giremeyiz tabii ki..