2013 Mayıs 1.3 Dizel Bakım fiyatları

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 Mayıs 1.3 Dizel Bakım fiyatları

surtaş iidir... ist. göre daha sakin olduğu için ilgi daha ii.. izmirdekinde gültekin abi çalıştığı için ben hep oraya giderdim..ama şimdi mercanlara geçti.. bende aydın surtaşa gidiyorum..

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada enteresan bır sey de olmuşdu, sağ arka camurlukta küçük rötuşluk bir yer vardı onuda halledın demıstım hatta önce yerını bılmedıgım ıcın saga bakmıstım gosterırken bır sey yoktu öyle hatrılıyorum, bakımdan sonra test surusune cıkmıslar ve nasıl kullandılarsa arabayı ortalama 7.8deydı; aracı teslım aldım tam gıderken sag camurlukda kucuk bır bolgede surtme oldugu ve rötus yapıldıgını gördum:) bu ne dedım yoktu burada; oradaydı falan dendi ,emınmısınız dedım ,evet aksı olamaz araca verılen en kucuk zararı bız sıze mutlaka soyler ve karsılarız dedıler;ben de oyle olsun dedım ve herhalde koskoca opel servısi böyle kucuk bir şey ıcın yalan soylemez dedım.

mstmlk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vanda 475 lira ya zar zor düşürtrüm yoksa yok dedi. Dogu otomotivden yaptırdım 4 litre yağ koydu tekerleri söktü başlayanlara baktı filtreleri değiştirdi cam suyu yag tıpası bide motor temizleme iviri ziviri var

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mstmlk link' Alıntı:
Vanda 475 lira ya zar zor düşürtrüm yoksa yok dedi. Dogu otomotivden yaptırdım 4 litre yağ koydu tekerleri söktü başlayanlara baktı filtreleri değiştirdi cam suyu yag tıpası bide motor temizleme iviri ziviri var

ben bu deiklerinizin hepsini kendi sanyideki ustamda yağ (4lt) ve yağ filtresi,hava filtresi ve işçilik dahil 95 tl ye yaptırdım servisçiler soyguncunun tekidir bu böyle biline..!araç benzinli

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
  Bu arada enteresan bır sey de olmuşdu, sağ arka camurlukta küçük rötuşluk bir yer vardı onuda halledın demıstım hatta önce yerını bılmedıgım ıcın saga bakmıstım gosterırken bır sey yoktu öyle hatrılıyorum, bakımdan sonra test surusune cıkmıslar ve nasıl kullandılarsa arabayı ortalama 7.8deydı; aracı teslım aldım tam gıderken sag camurlukda kucuk bır bolgede surtme oldugu ve rötus yapıldıgını gördum:) bu ne dedım yoktu burada; oradaydı falan dendi ,emınmısınız dedım ,evet aksı olamaz araca verılen en kucuk zararı bız sıze mutlaka soyler ve karsılarız dedıler;ben de oyle olsun dedım ve herhalde koskoca opel servısi böyle kucuk bir şey ıcın yalan soylemez dedım.
pekı sen arabanın bakımı sırasında basıda deyılmıydın ben olsam bır dakka basından ayrılmam cınku turkıyede hıc bır seyın servısıne güvenmem beyaz eşya olsun mobılya olsun ne olursa olsun

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

değildim bakım dedıgın 3 saat sürüyor , test sürüşü yapılacagını söyleselerdi ben de giderdim zaten ama ondan da sonra haberım oldu.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
değildim bakım dedıgın 3 saat sürüyor , test sürüşü yapılacagını söyleselerdi ben de giderdim zaten ama ondan da sonra haberım oldu.
3 saat mı en babası 45 dk tutar pasta cıla yapsalar anlarım 3 saat sürer o zaman steeringwheel

punta324

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İzmirde 15000 bakımı için nereyi tavsiye edersiniz? yakın zamanda yaptıran varsa bi fiyat alabilirmiyim?
  tüm servisleri arayıp fiyat mı alıyım yoksa fiyatlar sabit midir?
surtaş taki Güntekin bey Mercanlara geçmiş doğru mudur? mercanlarla kötü bir satış maceram var o yüzden ön yargılıyım ama servis ve satış çok farklı olabiliyor. arabayı kavuklardan aldım fakat servisini hiç beğenmedim..
vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler..birde illaki randevu almak zorunlu mu?

oktay84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

istanbulda odak 590 mar 570 lira fiyat verdi bu ay götürmem gerekiyo hala götürmedim daha uygun biyer armı fiyat konusunda acaba

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Az önce tüm parçaları ve yağı aldım perakende olarak 140tl tuttu akşamda değiştireceğim parçaları.