2011 cruze ls mi astra sedan 111 enjoy mu

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kalbinin sesini dinle, senin gönlün cruze a kaymış belli :) yakışıklı araba, bende begeniyorum ama ne kullandım ne de içine oturdum, sadece trafikte sagda solda gördüklerim üzerine konusuyorum.Ama araç değiştirecek olsam kesinlikle bakacagım araçlardan bir tanesi cruze olacaktır.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kalbinin sesini dinle, senin gönlün cruze a kaymış belli :) yakışıklı araba, bende begeniyorum ama ne kullandım ne de içine oturdum, sadece trafikte sagda solda gördüklerim üzerine konusuyorum.Ama araç değiştirecek olsam kesinlikle bakacagım araçlardan bir tanesi cruze olacaktır.

Bizdeki bu opel sevdası bitmez ama bazen değişiklik yapası geliyor insanın. Yıllardır HB araca biniyorum açıkcası Honda civic yada cruze ikisinide beğeniyorum ve düşünüyorum :)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzin sıkıntı değilse bence güzel araba :) Tip olarak çok hoşuma gidiyo Cruze.

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Bence iyi gözlemleyememişsin. Aracın içi bildiğin Astra J. eğer o kadar kötü olsaydı Asta J içinde aynı kötü söylemler olurdu bence.

Salim
hadi malzeme kalitesi bazan uzun vadede gösterebiliyor kendini belki yanıldım.

Peki soyulan direksiyon simidi ...? Hemde bir yaşında araba için doğalmıdır.Opel fabrikasında aynı şartlarda üretilmiş olabilir ama birebir aynı malzeme kullanıldığını düşünmüyorum.
Hem aslı varken muadilini neden alayımki...:)

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
birebir aynı malzemeden üretiliyor, kullanan kişinin normal şartlarda bir yılda yıpratması mümkün değil, yaptığı iş gereği elleri herhangi bir kimyasal ile temas ediyorsa ancak o şekilde direksiyonun yıpranması söz konusu olabilir.

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cruise al tüpü taktır bin binebildigin kadar

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cruze bence görsel olarak Astra'ya bin basar. Özellikle iç dizayndaki o akıcılık mükemmel. ha tek kötü yanı yakıt :)
Teknik verilere bakınca Cruze şehir için ; 8.8 LT, Astra ise 8.4 diyor ama kullanıcılar daha fazla yaktığını söylüyor sanırsam.
Ama otomatik insanın elini yakar :)
Biraz tercihe kalmış gibi.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Salim
hadi malzeme kalitesi bazan uzun vadede gösterebiliyor kendini belki yanıldım.

Peki soyulan direksiyon simidi ...? Hemde bir yaşında araba için doğalmıdır.Opel fabrikasında aynı şartlarda üretilmiş olabilir ama birebir aynı malzeme kullanıldığını düşünmüyorum.
Hem aslı varken muadilini neden alayımki...:)

Dostum yanlış anlama ama direksiyonu neresiyle tutmuş merak ettim. değil cruze en dandik arabanın bile direksiyonu 1 yılda aşınmaz. kaldıki cruze direksiyonu deri kaplı. astra H ların derisinden daha kaliteli üstelik.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cruise al tüpü taktır bin binebildigin kadar

Bir arkadaşıma 2011 Cruze LS aldık demiştimya, prins yağlamalı lpg sistemi taktırdık. 2 ay oldu 2600 TL ye, araç yağ gibi inan. Hele yol tutuşu ve verdiği güvene bayıldım. bu araç kesinlikle ya C+ yada D segment ayarında bir araçmış. benzini otomatik olduğu için çok yakıyor ama 6 ileri otomatik olması çok güzel. haliyle lpg yide çok yakıyor. 11 lt/100 km. ama bence o konfor ve güzellik için 1 litre fazla yakmaya değer.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir arkadaşıma 2011 Cruze LS aldık demiştimya, prins yağlamalı lpg sistemi taktırdık. 2 ay oldu 2600 TL ye, araç yağ gibi inan. Hele yol tutuşu ve verdiği güvene bayıldım. bu araç kesinlikle ya C+ yada D segment ayarında bir araçmış. benzini otomatik olduğu için çok yakıyor ama 6 ileri otomatik olması çok güzel. haliyle lpg yide çok yakıyor. 11 lt/100 km. ama bence o konfor ve güzellik için 1 litre fazla yakmaya değer.

Bu arada hep merak etmişimdir. Bu yağlamalı LPG sistemi dediklerinin diğerlerinden ne farkı var acaba? :confused: