Astra j hb enjoy ve sport hakkinda bilgiye ihtiyacim var

thefastrider

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadas abiler herkese selamlar forumunuzda yeniyim oncelikle kendimi tanitayim izmirden katildim araniza asil meslegim makine teknikerligi ama tekel bayi isletiyorum.Ayrica motosiklet kullanicisiyim uzun sure super sport yaris motosikletleri kullandim bu yuzden otomobil konusunda bilgim cok zayif.Malum evlilik cocuk derken motosikleti biraktim.az da olsa astra j kasa kullandim bir abimin araciydi cok keyif aldim ama su anda kendisiyle gorusmedigim icin bilgi alamiyorum 1.4 mu 1.6 mi kullandim bilmiyorum ama hizlanmasinin cok iyi oldugunu hatirliyorum sanirim 1.4 turbo ve gri jantlarindan enjoy kullandim diyebilirim.astra j makyajli kasa 1.4 turbo almayi dusunuyorum motosikletten sonra sanirim keyif verecek motor bu olur :)maksimum 85.000 butcem var.aklimda bir kac soru isareti var eger bilgi verebilirseniz sevinirim.

-Sahibindende enjoy active ve enjoy plus var bunun farkini anlayamadim active de dikkatimi ceken jantlar ve koltuklarin kenarinda deri olmasi pluslarda bu deri kisim yok enjoy pakette kendi icinde dolu - bos olarak active ve plus olarak ayriliyor mu ?

-Astra j enyoy ile sport arasinda direksiyon ve jant disinda bir fark var mi? (Enjoyun jantlari daha guzel duruyor)

-Gorsellige fazla Onem veriyorum 😑ambiyans isigi enjoydada mevcut mu?
sportlarda sadece vites altinda mi var yoksa kapi kollarinda mevcut mu ? Eger ikisinde vites altinda var ise kapilar icin internette hazir soketli orjinal ic kapi ambiyans isigi satiliyor tesisati var mi kapilarda yani soketli urunu alip takabiliyormuyuz ?

-Lastik basinc gorme ozelligi sadece sport modelde mi var yoksa standart bir donanim olarak tum paketlerde mevcut mu ?

Zaman ayirip yazan yardimci olan herkese simdiden cok tesekkur ediyorum