2011 cruze ls mi astra sedan 111 enjoy mu

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Dostum yanlış anlama ama direksiyonu neresiyle tutmuş merak ettim. değil cruze en dandik arabanın bile direksiyonu 1 yılda aşınmaz. kaldıki cruze direksiyonu deri kaplı. astra H ların derisinden daha kaliteli üstelik.

Kimin neresiyle kullandığıyla ilgilenmiyorum arkadaşım.Tek bildiğim servisin garanti kapsamına alıp direksiyon simidini değiştirmek için not aldığı ama değiştiremeden aracın pert ayrıldığı.Bu arada cruze'yi karalamıyorum,ama tercih konusu olursa opel derim.Kullanan insanların olumsuz eleştirileride etken tabiii.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada hep merak etmişimdir. Bu yağlamalı LPG sistemi dediklerinin diğerlerinden ne farkı var acaba? :confused:
Yeni nes,l astra ve cruze da kullanılan siboplar hassas oldujları için 1000 derecenin üzerindeki ısılarda uzama yada erime yapıyormuş.
Yani benzinin patlama ısısına göre ayarlanmış. lpg daha yükzek ısılarda patladığı için bu sorun oluyor.
Yağlama dedikleri aslında enjektörden bu sıvıyı püskürterek sibopların soğumasını sağlama başka bişey değil :)

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende cruze gönül vermiştim 10.000 tl lik kredi çekip alacaktım ki ustam alma dedi afedersiniz özür dileyerek söylüyorum p.c araba dedi bende kredi çekip borca girmeden cdx vectra yı aldım.

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra sedan ın arka tasarımı o kadar berbat ki hiç sevmediğim cruze daha cazip görünüyo bana

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cruse un ne olduğu belli değil 10 sene sonrası hele hiç belli değil.. arabanın içi insignia çakması motoru eski nesil astra şanzımanı başka firmadan alınma elektrik düzeneği başkafirmadan alınma.. arabanın ne olduğu karakteri belli değil..

zaten bu kadar parçalarda toplama olunca parçalar arasında uyuşmazlıkda olur bir sürü arıza çıkaran cruze lar var forumları siteleri gezin görürsünüz..

chevrole avrupanın bence yarını bile belli değil satış yapamazlarsa daewoo gibi kapatır giderler zaten daewoo nun amblemini değiştirip bir chevrole yapdı gm chevrole tanınıyorya amerikan cehvrole den satar diye halbuki amerika chevrole ile gram alakası yok her şeyi ayrı..

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cruse un ne olduğu belli değil 10 sene sonrası hele hiç belli değil.. arabanın içi insignia çakması motoru eski nesil astra şanzımanı başka firmadan alınma elektrik düzeneği başkafirmadan alınma.. arabanın ne olduğu karakteri belli değil..

zaten bu kadar parçalarda toplama olunca parçalar arasında uyuşmazlıkda olur bir sürü arıza çıkaran cruze lar var forumları siteleri gezin görürsünüz..

chevrole avrupanın bence yarını bile belli değil satış yapamazlarsa daewoo gibi kapatır giderler zaten daewoo nun amblemini değiştirip bir chevrole yapdı gm chevrole tanınıyorya amerikan cehvrole den satar diye halbuki amerika chevrole ile gram alakası yok her şeyi ayrı..

Dediklerinin aynısını chevrolet satan opal bayisi söylemişti. Adamlar ısrarla cruze yerine mazda 3 veya Astra önermişti. (bu arada opal mazda ve opel de satıyo :D )

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediklerinin aynısını chevrolet satan opal bayisi söylemişti. Adamlar ısrarla cruze yerine mazda 3 veya Astra önermişti. (bu arada opal mazda ve opel de satıyo :D )

Aklın yolu bir demek :D bak sana şöyle diyim mazda çok çok iyi bir firmadır bakma türkiyede belli bir kesim alır ama ayağı yere sağlam basan bir firmadır en önemlisi motor üreticisi bir firmadır kendi motorlarını kendi yapar ayrıca dünyaya sunduğu pek çok farklı araçlar motorlar segmentler vardır mesela mx5 ile roadstar kültürünü sokdu rx7-rx8 ile rotary motor olayını dünyaya tanıttı mazda kaliteli araba üretir ben hep derim mazda japonların mercedesidir.. araçları çok uzun ömürlü kaliteli araçlardır..

yani mazdayı asla ve asla bir chevrole avrupa gibi o avrupayıda belirtelimde amerikanın hakkını yemeyelim ne üdüğü belirsiz yarını belirsiz bir firmayla kıyaslamayalım..