1 haftada 4 ceza :(

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Doğamızda var, polis görmezden gelip ceza yazmazsa babacan, ceza yazarsa da şerefsiz olarak değerlendiriliyor :(. Sanki bu görevliler uzaydan geliyor.

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun :(

şenolatbaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun türkiye genelinde yeni bir uygulama başlatıldı polis memurları artık sürücülerle muhattap olmuyor aracın fotosunu cekip yolluyorlar

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence asıl özürlü olan o cezayı yazan memur ve onu koruyan komiserdir :mad:. Özürlülere ait yerleri işgal edenlere o kadar çok kızıyorum ki. Sapasağlam adam AVM geliyor, iki adım fazla atmamak için özürlü vatandaşlarımıza ayrılan yere aracını park ediyor, uyarınca da kendince bir bahane buluyor veya "sana ne" diyor. O zaman anlıyorum ki adam gerçekten özürlü (görme veya zihinsel özürlü) ve aracını park ettiği yer doğru sadece plakasında özürlü işareti eksik.

Bazı AVMlerde yazan bir yazı çok hoşuma gidiyor, yerimi aldın özrümü de alır mısın diye...

ama gel gör ki insanımız "ben de zihinsel özürlüyüm hohoho" deyip arkasını dönüp gidecek kadar duyarsız.

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet burada birşeye dikkat ettim herkes işine gelmeyince görevini yapan polise veya herhangi bir kamu görevlisine suç buluyor çok saçma hayatta bazı kurallar var ve uymamız gerekir o kadar basit ama herkes işine geldiği gibi konuşuyor

katılıyorum biz kurallara uyarsak polis bize niye ceza yazsın. hatayı önce kendimizde sonra başkasında aramak en güzeli. bnm arka camda film var adam gelip ceza yazsa haklı çünkü yasak.

alikuscu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fahri trafik polisleri de yapıyor bu işi kemere sonradan ceza polis işi deil ispatlıyamazki fotoğraflaması gerekir kemere ceza kasmesi için olayın olduğu an gerekir ama hızda (radarda)aracın hızı vs bilgilerle fotağraflıyıp gönderiyorlar

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
pekii fahri kesmis olmasın aynı memur sana takmıs olmasın

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi yanlışlık olmasın, otomatiğe bağlamışlar..

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekii fahri kesmis olmasın aynı memur sana takmıs olmasın

Bütün cezaların altında farklı kişilerin ismi var ve hepsi farklı yerlerde..

Bi yanlışlık olmasın, otomatiğe bağlamışlar..

Yok abi doğrudur.Polis beni gördüyse kemersiz olmam muhtemel ama ben cezanın yazdığı yerde polis oldugunu hatırlamıyorum.Radar cezasıda Kemerburgaz-Göktürk otobanında kesilmiş oda doğrudur çünki orda çok süratli gidiyorum hatta orda radar olduğunu biliyordum ama radarın yerini değiştirmişler ben tam radar var diye yavaşlarken çekilmiş daha önce çekseler daha süratliydim ceza katlanıcaktı.Park cezalarınında birinden emin değilim bi tanesinin saati ve günü doğru Beyoğlunda kesilmiş..

Fatih abi sen Pendik tarafında oturuyorsun diye biliyorum kemer cezasının olduğu yeri söylim seninde aklında olsun :) otobandan viaporta giriosun uydukentin ordan pendik sahile devam ederken kesilmiş.Oraların ismini tam bilmiyorum tahmin edersin sen nerde oluğunu :)

Son düzenleme:

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence asıl özürlü olan o cezayı yazan memur ve onu koruyan komiserdir :mad:. Özürlülere ait yerleri işgal edenlere o kadar çok kızıyorum ki. Sapasağlam adam AVM geliyor, iki adım fazla atmamak için özürlü vatandaşlarımıza ayrılan yere aracını park ediyor, uyarınca da kendince bir bahane buluyor veya "sana ne" diyor. O zaman anlıyorum ki adam gerçekten özürlü (görme veya zihinsel özürlü) ve aracını park ettiği yer doğru sadece plakasında özürlü işareti eksik.

Abi çizeceksin aracın üstüne özürlü amblemi,anahtar ile..