1 haftada 4 ceza :(

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
şehir içinde emniyet kemeri olayını anlamıyorum takmayan o kadar çok insan var ki bu yüzden ben papaz olmustum polisle :D geçmiş olsun az çok anlayabılıorum senı.. 2 sene boyunca bı kere bıle ceza yememiştim ama 2 gün üst üste 3 tane ceza yedim çok fena koymuştu bu bana.. Allaha şükür bi daha bi sorun olmadı.
O kadar basit bir şey değil. Arkadaşımın abisi emniyet kemeri takmadığı için sokak içerisinde olan bir trafik kazasında hayatını kaybetti, ecelin geleceği yer inan ki hiç belli olmuyor.

berkcann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen hata yapıyosun görevini yapan postacı lanet oluyo bu ne perhiz bu ne lahana turşusu hiç kimse de uyarmamış

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gün bir arkadaşıma ceza geldi. Ceza nedeni özürlülere ait park yerine park etmek. Ancak parkeden arkadaşım özürlü ve ceza yazılan arcın plakasında nal gibi özürlü işareti var.
Emniyeti aradık, görevli komiser "Haklısın ama ben seni mi koruyayım yoksa cezayı yazan memur arkadaşımı mı koruyayım." dedi. Olay şimdi adli mercilere gitti, bakalım kim kimi koruyacak..
Görevi adaleti ve masumu korumak olan kolluk kuvvetleri işini yapmayı bırakıp kendilerini korumaya başlamışlar.

Böyle şeyden ceza yazana ne denir artık.Yuh!
Geçmiş olsun arkadaşım,4ceza çok ağır olmuş.parayı çöpe atmak gibi geliyor bana.hiç yere...

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
O kadar basit bir şey değil. Arkadaşımın abisi emniyet kemeri takmadığı için sokak içerisinde olan bir trafik kazasında hayatını kaybetti, ecelin geleceği yer inan ki hiç belli olmuyor.

Haklısın Savaş abi kusura bakma düşüncesiz davrandım :(

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Haklısın Savaş abi kusura bakma düşüncesiz davrandım :(
Dar bir sokak içerisinde 20-30 km hızla giderken köşe başında başka bir aracın çarpması sonucu bindiği araç savruldu, kapı açıldı, rahmetli araçtan düşüp kafasını kaldırıma çarptı. Aradan o kadar uzun zaman geçti, sokak içinde giderken her kavşağa yaklaştığımda bu olay aklıma gelir :(.

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. ileride cezalarda gelirse şaşma bazı cezalar 3-4 sene sonra gelebiliyor.

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen hata yapıyosun görevini yapan postacı lanet oluyo bu ne perhiz bu ne lahana turşusu hiç kimse de uyarmamış

tam ben uyaracaktımki yorumunuz dıkkatımı cektı sercan postacıdan ne istedin tıpkı görevini yapan polisten ne istedigin gibi

Polisten ne istemişim abi tam olarak anlamadım polis diye bişey yazmadımki :s

Öncelikle şunu belirtim o cümlenin sonuna gülücük işareti koymuşum espiri,şaka,vb gibi algılansınsın diye ama ısrarla olayı tersten anlamaya devam edilmiş.Ne bu tepki anlamadım..

Keşke sizin dediğiniz gibi o postacı sadece işini yapsaydı! gereksiz bi sırıtmayla "gene ceza yemissin nasıl araba sürüyorsun" demek yerine imzasını alıp gitseydide bende "sanane" demek zorunda kalmasaydım..

oguz0505

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet burada birşeye dikkat ettim herkes işine gelmeyince görevini yapan polise veya herhangi bir kamu görevlisine suç buluyor çok saçma hayatta bazı kurallar var ve uymamız gerekir o kadar basit ama herkes işine geldiği gibi konuşuyor