Zincir yerine Kar Paleti?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya bosverin bunlari! Alin pasa pasa kis lastigi, basiniz agrimasin.....Yazin yazlik, kisinda kislik lastikle gidince lastigi neredeyse iki misli fazla kullaniyorsun, oda zaten maddi olarak kendini kompanse ediyor....Lastik bu.Sakaya, uyanikliga gelmez.....Araban istedigi kadar kaliteli olsun, lastik yolu tutmuyorsa hersey hikaye

dogru diyorsun da bunun Uludagi, Kartepesi, Kartakayası, Palandökeni var,
jandarma/Polis yolu baglamış 4x4 jiplere bile zincir taktırıyor, sehir içi tamam da, bir sekilde zincir, kar paleti vs benzeri ürünlere mutlaka ihtiyaç oluyor

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhabalar; aklımda olan bir sormak istiyorum. Kar paletleri ile bilgisi olan var mı zincir kadar arabaya zarar vermediğini kış lastiği yerine kullanılabileceğini söylemişler. Ne kadar doğrudur? Marka olarak önerileriniz var mı? Ankara'da bu sene çok ihtiyacımız olacak sanırım. Olur olmaz zincir takmak hem zor hemde arabaya zarar veriyor.Ne yapmalıyız sizce?
Pratik güzel bir şey ama bana biraz pahalı geldi.

dataegemen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kar paletinden buzlu yolda verim alamazsın gibi gelio bana

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en güzeli vakumlu kar lastiği dik rampada bile kalkış yapabiliyorsunuz asvalt a çıktığınız zaman sorun olmuyor buna 270 lira verileceğine az daha kasıp kar lastiği almak çok mantıklı