yüregimiz serinlesin köpek leşleri bunlar

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada van başkale de askerdim hakkari siirt bingöl diyarbakır muş bitlis yani bi çok yere gittim göreve
o 32 virajların soğunuda çok çektik bölge yi iyi biliyorum yani

özel harekat evet 1000 kişilik tugaya ye ateş açanlar onların 10 tanesini gördünmü yok olurlardı.:good: :alkis:

32 virajjjj vay be! bi polis abim 86 model 5.35 almıştı istanbuldan ...bilirsin mazot orada şu an 1.3 filan... o virajlarda ne giderdik be...zincirsiz hemde :)

siirtte 6 kişilik özel harekat 30 kişilk teröristle çarpışmıştı. sanırım 96-97 ...tesadüf ya o abilerden biriyle hakkari depin noktasında tanışmıştım....oradaki arkadaşlık bambaşka.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aklıma birkaç soru takıldı

1-bu şerefsizlerin dini "islamiyet" olamaz!!!hiçbir dine mensup olamazlar!!!
2-yazık değilmi ALLAH(cc) ın bize bahşettiği deredeki suyu pis leşleriyle kirletmişler!!!
3-yargı organlarımızı neden hala DTP için birşeyler yapmıyor?sözkonusu R.P olduğunda çok güzel uygulamalar yapılmıştı aynı uygulamaları şimdide bekliyoruz,daha ne bekleniyor mecliste TÜRK bayrağımı yakılacak illaki!!!

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devletimiz kaynakları ordaki bütün şerefsizlere haram olsun adi köpekler

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keske o dereye inenleride vursaydı mehmetcik ne güzel olurdu

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelim.net bu konularda çok duyarlı. Çok şey yazabilirim ama farklı bir şeye değinmek istedim;

Aslında bu ve benzeri konulara organize olunabilirse (5000 küsür üye var) çok ses getirir opelim.net... Aklımdan geçen, tek bir şehirde toplanmak zor olur, örneğin 3 büyük kentte istanbul, ankara, izmir aynı gün aynı saatte toplanılacak, araçlar bu adi fotoğraflar ve Türk bayraklarlarıyla donatılacak. Masraflar kişiye ait ki 2 bayrak 5-10 lira civarı... Her bir şehirden 60-80 araçlık konvoy olsa basının tepkisini çekmeye bir hayli yeter, konu böyle hassas olunca ana şehirler ve civar illerden tahminimce insanlar bikaç saat ayırıp gelirler ve katılım olur diye düşündüm. 5000 üyeden 1000 aktif üyesi olsa çıkmazmı 150-200 kişi ? gazete sayfalarında, haber bülteninde opelim.net konu olur, duyarlılığı herkesçe bilinir...

yani ; duyarlı arkadaşlarımız var burada bu konularda ve çok konuşuluyor, bu sayfalarda beraber can sıkılıyor, dil dökülüyor... ben mhp, sen chp , o akp önemli değil fikirler farklı olsa da ortak nokta bu işte, evlat, kardeş acısı, vatan sevgisi... o yüzden 3 büyük şehirden ve civar illerinden en az 150 araç çıkar gibi düşünmeme sebep oldu.... ? ? ?

Tabi jet hızıyla devasa bir organizasyon ve ardından izin almak gerekir bu da işin mümkünlüğünü zora sokuyor...

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Bu demokratikleşme olayında ipin ucu kaçtı artık.Demorkratik bir ülke olmamız bunlara müsamaha göstermemizi gerektirmez.Başka hangi ülkede terörist bir örgüt temsilcileri meclise girebilir?Başka hangi ülkede bir milletvekili teröristler için "onlar bizim kardeşimizdir" diyebilir? Başka hangi ülkede bir belediye başkanı teröristlere taziyeye gidip sonra görevinde kalabilir?

Avrupa'ya şirin gözükeceğiz diye bu demokratikleşme işinin dozunu kaçırdılar iyice.Suça göz yumanlar da aynı oranda suçludur.Benim esas anlamadığım ordu harekete geçmek için daha ne bekliyor?Demokrasi buysa ben istemiyorum arkadaş, darbe olsun daha iyi!!!

:alkis: :good: :alkis: :good: :alkis: :good: :alkis: :good:
Aynen katiliyorum !

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelim.net bu konularda çok duyarlı. Çok şey yazabilirim ama farklı bir şeye değinmek istedim;

Aslında bu ve benzeri konulara organize olunabilirse (5000 küsür üye var) çok ses getirir opelim.net... Aklımdan geçen, tek bir şehirde toplanmak zor olur, örneğin 3 büyük kentte istanbul, ankara, izmir aynı gün aynı saatte toplanılacak, araçlar bu adi fotoğraflar ve Türk bayraklarlarıyla donatılacak. Masraflar kişiye ait ki 2 bayrak 5-10 lira civarı... Her bir şehirden 60-80 araçlık konvoy olsa basının tepkisini çekmeye bir hayli yeter, konu böyle hassas olunca ana şehirler ve civar illerden tahminimce insanlar bikaç saat ayırıp gelirler ve katılım olur diye düşündüm. 5000 üyeden 1000 aktif üyesi olsa çıkmazmı 150-200 kişi ? gazete sayfalarında, haber bülteninde opelim.net konu olur, duyarlılığı herkesçe bilinir...

yani ; duyarlı arkadaşlarımız var burada bu konularda ve çok konuşuluyor, bu sayfalarda beraber can sıkılıyor, dil dökülüyor... ben mhp, sen chp , o akp önemli değil fikirler farklı olsa da ortak nokta bu işte, evlat, kardeş acısı, vatan sevgisi... o yüzden 3 büyük şehirden ve civar illerinden en az 150 araç çıkar gibi düşünmeme sebep oldu.... ? ? ?

Tabi jet hızıyla devasa bir organizasyon ve ardından izin almak gerekir bu da işin mümkünlüğünü zora sokuyor...

:alkis: sonuna kadar katılıyorum.ben varım bu işte...

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:alkis: sonuna kadar katılıyorum.ben varım bu işte...

işallah kentucky sağol, tabi bu nacizane fikrim, belirtmekte fayda var sadece fikir, uygulamaya konması iyi olacak bir fikir... Önce opelim.net yönetiminin konudaki düşüncesi öğrenilmeli tabi... Düşünceleri eminim "tamam" yönündedir ama olurluğunu onlar daha iyi arz ederler...

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hemen diyin geleyim...hazırım:rock pazar günü istanbuldaki üyelerle bi toplansak aslında hem tanısırız hem havalar güzelken turlarız...

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sonuna kadar hem destekçiniz hem de duacınızım...:alkis:

aklıma birkaç soru takıldı

1-bu şerefsizlerin dini "islamiyet" olamaz!!!hiçbir dine mensup olamazlar!!!
2-yazık değilmi ALLAH(cc) ın bize bahşettiği deredeki suyu pis leşleriyle kirletmişler!!!
3-yargı organlarımızı neden hala DTP için birşeyler yapmıyor?sözkonusu R.P olduğunda çok güzel uygulamalar yapılmıştı aynı uygulamaları şimdide bekliyoruz,daha ne bekleniyor mecliste TÜRK bayrağımı yakılacak illaki!!!

Burak kardeşim kesinlikle sana katılıyorum.Böle insanların hiçbir meziyeti olmaz.Basın konusunda da bence bu kadar dert yanmamak gerekir.Sebebi ise zaten ne oldukları yani sahibleri ve önemli adamlarının meziyetleri, düşünceleri ve niyetleri belli.Dolayısıyla bunlardan bişe beklemek yalnış...

Ama benim anlmadığım şu :

Hürriyet denilen o adi gazete ki hügo oyunu - Türkiye ve Türkleri nasıl aşaladığını biliyorsunuz - ve en son su hrant serefsizi ile ilgili bi haberde bi kaç gün önce YA SEV YA TERKET REZALETİ diye bi başlık ile rahatsızlıklarını dile getirmişlerdi :mad: Bu ülkede yaşıyorsan YA SEVECEKSİN YA DA DEFOLUP GİDECEKSİN...Bunun başka bir izahı varmıdır bilmiyorum...

Ve ne kadar acıdır ki bizler hala bu şerefsizlerin gazetelerini alıyor ve onlardan haber okuyup değerlendirmeler yapıyoruz.Bunda ne var diyebilirsiniz ama ;

1- Verdiğiniz paralar bu ülkeye adice yollardan geri dönüyor.İlla silah alınmasına gerek yok ki ? Zamanla yazdıkları yazılardan 5 - 10 kişiyi kendi saflarına cekseler dahi yeter ki bu en büyük felaket ve bence savaştan daha da kötü...

2- Zamanla değerlerimizi yitiriyoruz. Bir kerden bişey olmaz, bana dokunmayan bin yaşasın, banane her koyun kendi bacağından asılır vs... gibi mantıklar ve bu mantığın sunduğu silsileme zararlı mantıkları bize çok iyi aşılıyorlar. Herşeyden önce ne kadar tepkisiz bi millet oluşturduklarını ve bu yolda iyi bir şekilde ilerlediklerini çok iyi biliyorlar...

3- En önemlisi Vatan - Millet denildiği zaman tüyleri diken diken olan ve canını sakınmadan verebilen bizler nedendirki hala daha böyle kahpece oyun oynayanlara izin veriyoruz? Anlamıyorum... Dedimya böle adilere karşı kaba kuvvete baş vurmak yerine onların ürettiklerini almayarak tepkimizi göstermemiz gerekmemiz mi?

Şunu hepimiz biliyoruz ki almasakta bu adi yayın organları batmaz ve becerebildikleri kadar yayınlarına devam ederler.Ama önemli olan bizim ne tepki verdiğimiz değil mi?

ELEGANCE kardeşim dediği doğrudur, destekleyeceğimi de az önce dedim ama böyle şeylere dikkat etmedikten sonra istediğimiz kadar buluşalım bana yalnış anlamayın ve kızmayın ama ne bileyim saçma geliyor...

Herkes kendi kapısının önünü süpürse...

Biz bu kadar vurdumduymaz bir millet değildik Yarabbi...:cry: