Yeter artık

• Konuyu başlatan bahadircakir
  • Başlangıç tarihi

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeter artık

ouzhn06 link' Alıntı:
artık herşey normal geliyor bana... geçen gün arabayı evin önüne park ettim ertesi gün oşup tam bagajı açmaya gidiyordum ki gitmez olaydım. birisi resmen kasıtlı olarak arka tamponun üstüne sigara koymuş ve boya yanmış kabarmış. Sapsarı çıkmış birde. Pasta cilayla bile geçmedi sarılık ve zorunlu olarak zımpara yapılıp rotuş atıldı... Bizim arabalar için herşey normal karşılanmalı :)
O sigarayı müsait bir yerinde söndürmek gerekiyor yapan kişininde neyse... Klasik nazarlık olsun demicem, istemiyorum ben araçlarımızda nazarlık filan ya :D

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
[quote author=ouzhn06 link=topic=3073.msg73691#msg73691 date=1324346841]
artık herşey normal geliyor bana... geçen gün arabayı evin önüne park ettim ertesi gün oşup tam bagajı açmaya gidiyordum ki gitmez olaydım. birisi resmen kasıtlı olarak arka tamponun üstüne sigara koymuş ve boya yanmış kabarmış. Sapsarı çıkmış birde. Pasta cilayla bile geçmedi sarılık ve zorunlu olarak zımpara yapılıp rotuş atıldı... Bizim arabalar için herşey normal karşılanmalı :)
geçmiş olsun ,diyecek çok şey var ama burası yeri değil  31agryyy
[/quote]
aynen öyle abi hemde dicek çok laf varda işte söylenmiyo... arabayı sivasa getirdiğimden bu yana hep sorun :)

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
[quote author=ouzhn06 link=topic=3073.msg73691#msg73691 date=1324346841]
O sigarayı müsait bir yerinde söndürmek gerekiyor yapan kişininde neyse... Klasik nazarlık olsun demicem, istemiyorum ben araçlarımızda nazarlık filan ya :D
[/quote]
valla nazarlık gibi dursaydı iyiydi :) 100 metreden sapsarı duruyordu... ;D