Yeter artık

• Konuyu başlatan bahadircakir
  • Başlangıç tarihi

edonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeter artık

Bir önceki arabamda benzim kapağımı çalmışlardı...Bu hırsızlık arkadaşlar bilinçli cünkü yüksek fiyatlara satıyorlar basit kolay ama yüksek maliyetli hırsızlık. servis 150 tl para ister çıkmacılardan bulabilirsen 70 alır 20 tl'ye boyatırsın.. çıkmacılarda bulursun cünkü çalınan mallar onlara satılıyor.

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

önceki asta H ımın kapağını servis dışında bir parçacıdan orjinal olarak ya 20 ya da 15 tl ydi hatırlamıyorum öyle bi fiyata almıştım bu da biraz daha fazla olsun hadi..boyatıp ya da folyo ile kaplatarakta kullanabilirisiniz.

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşım geçmiş olsun,

Ben de bir serviste görmüştüm bu alt kapağı, show room da camlı bir dolapta  sergiliyorlardı..Krom du ve çok şık görünüyordu..Hazır fırsat doğmuşken..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gecmış olsun ayna kapagı tek satılıyor tabii boyatmanız gerekecek

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

krom ayna kapağı 2 adet 60 lirayken ben serviste tek kapağa 105 lira bayıldım arkadaşlar birde işçilik almamışlar güya hayır alma zaten ben bile takarım kapağı neyse;

70 lira kapak 35 lira boya soyuldum resmen gerçi bende hiç uğraşmadım aradım gittim taktırdım. canım çok sıkkındı. araştırmadım pek.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kapağı çalan da hiç vicdan yok  ama servislerimizin de ondan kalır yanı yok maşallah. tekrar geçmiş olsun

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

eyvallah teşekkür ederim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyat normal bence. 

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

gecmıs olsun kardesım hadı kapagı calıyolar anladık adam kendı aracını vurdu kırdı adamın cam fıtılını calmıslar ya varmı boyle bırsey vallahı pes .

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

eyvallah.. kapak mapak ama 100 lira anasını satim. fitil olayıda çok trajikomik. napacaz bilmiyorum kapalı garajımda yok.