yeni tasarımım....

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paintte çiçek bile çizemiyorum ben,hatun paintte bari çiz de ver dediydi,gerçeğini almadığımdan şikayetçi de:D
bravo size

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya uğraşmak bile başka bir alem, ellerine sağlık keremim. ah bide program bulsak sana.

abi programı bulmak zor değilde asıl önemli olan çizim yaparken kullandıkları tablet ve dahada önemlisi kafa patlatacak zamanı bulmak

süper olmuş elinize saglık baya yorucu olmuştur sanırım

evet paintte işin kolayına kaçamıyorsunuz acayip sırıtıyor yoksa ama genede istediğim gibi olmadı aslında photoshop öğrensem iyi olacak :D

paintte çiçek bile çizemiyorum ben,hatun paintte bari çiz de ver dediydi,gerçeğini almadığımdan şikayetçi de:D
bravo size

aslında herşey inanmak ve istemekle alakalı çizdikçe gelişiyor insan...ilk yaptığım çizimlere bakıyorum yerlere yatıyorum bulursam paylaşırım sizlerle..
yukarda yazdığım gibi profesyonel anlamda program techizat ve zaman olmadıkça bundan ileri gidemeyeceğimi biliyorum malesef :(

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Eline ve emeğine sağlık kerem...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eline sağlık, paint le bu sonuca ulaşmak gerçekten zor... :good:

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben beğendim bunları paintte yapan adam elinden tutulsa ne yapar.

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel de cam yükseliği çok fazla,EU standartlarına göre kabul etmezler bunu :) :D hayırlısı olur inşallah.

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paint için gerçekten zor bir iş, keşke o kadar zamanı biraz autocad gibi bir programı öğrenmeye çalışsaydın hem çizimin çok daha iyi olur hemde bu kadar çok zaman harcamamış olurdum. Resimlere gelince tasarım olarak güzel fakat yakın zamanda üretilecek gibi değil, birde ilk göze batan bu minibüsün kapıları nerde? :) Sanırım jantları görüntü olsun diye büyük yapmışsın (bu arada jantları merkezleride kaçmış).
Hevesini kırmak istemem ama benim gördüklerim bunlar.

Ahmet Altınçubuk