Yeni Opel Astralara Serviste Takılan Sunroof

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Yeni Opel Astralara Serviste Takılan Sunroof

hokamola link' Alıntı:
Sıfır aracın tavanına keyfi müdahale edilmesi, hele ki kestirilmesi çılgınlık!! Yapmayın, etmeyin..

Hakkatten ya siz yaptırmayı düşünüyorsunuz benim uykularım kaçıyor burda :)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şaka gibi olay :)  çılgınlık bence bu :)

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Bence bu işe kalkışmamak lazım.Aracın fabrıkasyon halı bile su alabılıyoken sız boyle bır rıske gırdıgınızde aracınız nasıl su alır kım bilir

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gel arabaları değiştirelim:) benimki sanruflu

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orjinal sunrooflarda bile zaman içerisinde su alma gibi problemler yaşanıyor. sonradan bu işlemi yaptırmak doğru bir karar olmaz

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

walla bu konu baslıgını gordukce tuylerim diken diken oluyor... aman derim... uzak durun derim....

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com

Valla arkadasşım eger sen aracının sigorta suresı bıttyse kesınlıkle servıste yaptırma.Benım eskı aracıma nasıl olsa degtırmem dıye maslak ataturk sanayı sıtsınde işin ehli olan sunroof centerda astra h kasa aracıma motorlu orjınal sunroof yaptırdım.Sunroof super calısıyordu ve tam isteklerımı karsıladı 1 sene kadar kullandım hıc bır sorun yasamadım.Eger yaptırıcaksan servıste yaptırma cunku servıse yaptırmaya kalkarsan eger istanbuldaysan gene aynı adrese yolayıp orada taktırılıyor araclara sunroof.Gozlerımle tanık oldum koskoca audi wv marka araclara sunroof taktırmak ıcın 0 aracları getırıp taktırdıklarına sahıt oldum.Sunroofu taktırıcaksan servıste taktırma zaten benım eskı araca takmıyorlardı.Hata su an aldıgım aracı takaslamak ıcın opele gıttıgımde astra h kasaya nasıl sunroof yapmıslar dıye sasırdılar.ben eskı aracımda sonradan takılan sunrooftan cok memnundum.

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orjinal derken ,sunroof yukarı dışa doğrumu açılıyordu? yoksa sıfırlardaki gibi tavanın içine doğrumu açılıyordu? eğer ikincisi ise çok tadilat gerektimi? bende yaptırmıştım ,ama dışa doğru açılıyordu !! birde hangi marka taktırmıştınız ?

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com

İçe doğru acılıyordu yani su ankı orjınal sunrooflu modelın tıpatıpp aynısı.Orjınal sunroof elektırıklı ıce dogu acıldıgında kkayboluyordu.Yanlız tavan kesıldıgı ıcın mecburen tavan dosemesıde yaptırmak gerekıyor ama orjınale yakın döseme ıle kaplıyorlar ve cok guzel bırr sunrrofunuz oluyor.Eskı aracımda ben cok memnundum markası hatırlamıyorum ama sanrım alman malı bır sıstem kulanıyorlardı hatırladıgıma gore.Eger garantı surenız dolmussa sunroof arzu edıyorsanız bence yaptırın derım
batu link' Alıntı:
orjinal derken ,sunroof yukarı dışa doğrumu açılıyordu? yoksa sıfırlardaki gibi tavanın içine doğrumu açılıyordu? eğer ikincisi ise çok tadilat gerektimi? bende yaptırmıştım ,ama dışa doğru açılıyordu !! birde hangi marka taktırmıştınız ?

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar aman diyeyim  yav aracınızın değeri  yerle bir olur... gene  pazarlamacı kokusu alıyor burnum..