yeni opel astra mı yeni i30 mu ?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
şu i30un fullu kafama çok yattıda işte satarken ne olur oda kafamı çok kurcalıyor birde opel kalitesinde olur mu ilerleyen zamanlarda her yerden ses gelirse hoş olmuyor

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu i30un fullu kafama çok yattıda işte satarken ne olur oda kafamı çok kurcalıyor birde opel kalitesinde olur mu ilerleyen zamanlarda her yerden ses gelirse hoş olmuyor

Şuan'da 2009-2010-2011 model dizel otomatik vites mode paket sis farı,dijital klima,çelik jantlı özellikle beyaz renk piyasada iyi satıyor arayanda çok gerçekten.İyi bir pazarlıkla 36-38.000-tl arası bulabilirseniz orjinal bir araç kesinlikle alın derim ben.

http://www.sahibinden.com/hyundai-i...tomatik?hasPhoto=true&a5_min=2011&a5_max=2011

Prime paket ilanları + olarak deri koltuk koltuk ıstıma ve sunroof mevcuttur.

http://www.sahibinden.com/hyundai-i...tomatik?hasPhoto=true&a5_min=2011&a5_max=2011

Son düzenleme:

halduun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farkındaysanız ben yeni kasanın otomatik şanzumanı hakkında yorum yapmadım eski kasa 2011 otomatik şanzumanı hakkında yorum yapıyorum :) 2011 modelin mode ve prime paketlerini incelerseniz daha memnun kalırsınız bence :)

dostum sen zaten yazdığına gülmüşsün, iki kere, bak yukarda gözüküyor, buna istinaden bende güldüm. var mı problem?

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şuan'da 2009-2010-2011 model dizel otomatik vites mode paket sis farı,dijital klima,çelik jantlı özellikle beyaz renk piyasada iyi satıyor arayanda çok gerçekten.İyi bir pazarlıkla 36-38.000-tl arası bulabilirseniz orjinal bir araç kesinlikle alın derim ben.

Prime paket ilanları + olarak deri koltuk koltuk ıstıma ve sunroof mevcuttur.

Otoparkta caddede şurda burda gördüğüm i30 ların 47binlere kadar çıktığını bilmezdim bu model 47binlik bi hyundai gelse benim 33binlik opelle takas edelim dese vermem yan yana koyun duruşuna bi bakın :D

hemso

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işyerinde arkadaşım YENİ i30 1.6 CRDi ELITE OTM aldı. araç gerçekten çok güzel. ses yalıtımı çok başarılı. 100 km de ortalama 7.0-7.5 arası bir tüketimi varmış çok trafiğe girdiğimde ise en fazla 8.0 lt. yakıyor dedi. performansında çok memnun. aracın herşeyi çok güzel bir tek beğenmediğim olay ise aracı kilitledikten sonra camlar açık unutulursa anahtar ile kapanmıyor. ayrıca yurt dışında satılan navigasyon donanımıda yok oda olaymış iyiydi. hoşuma giden olay ise arabaya yaklaştığınızda cebinizdeki anahtarı algılıyor ve kapı kilitleri açılıyor.

-unutmadan araç içindeki yaşam alanı bej döşeme ve panoramik tavan ile gerçekten çok ferah arka koltuk diz mesafeside geniş.

-bir şeydaha arkada ortadaki şaft tüneli yüksekliği yok denecek kadar çok az. buda arkada oturacak olan 3. kişi için daha konforlu bir yolculuk demek.

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun vadede astra doğru tercih, kendin bak geçmişe, opelin 90 yıllardan itibaren araçlarına birde hyundai nin araçlarına bak, bu gün hala astra g ye keyifle binebilirsin ama o yıllardaki hyundai den ne kadar keyif alırsın bilemem.

kore tasarımları ilk çıktıklarında etkileyici olurlar ama bir süre sonra erken çökerler bence

i serisi hariç hyundai nin yakışıklı bir modelini söylermisiniz?

böyle karşılastırmamı olur, meşhur bi laf vardır ama burda söylenmez geçmişe değil geleceğe bakacaksın o beğenmediğiniz araba markası şimdi en önyargılı insanı bile cezbediyor

aklın yolu bir en iyi teknolojiyi en iyi fiyata veren daima kazanır hyundaide bunu yapıyor ama hala hyundaiyi era ve getzden ibaret sananlar var ki! parasına görede yine emsallerinden çok daha iyi araçlardır

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende size gerçek hayattan bir bilgi paylaşayım, Euro Encap felan güzelde gerçek hayatta işin rengi biraz farklı..

37485110150434198542240.jpg

37485110150434198547240.jpg

37485110150434198552240.jpg

37485110150434198557240.jpg

Bu da araç sahibinin yakının yazdığı yazı;

"10 hava yastıgı olan 2010 Model Aracımız 4-5 aylık iken kaza yapıyor 24 metre boyunca takla atmasına ragmen 10 hava yastıgından 1 tanesi bile acılmıyor... Hyundai Assan Yetkilileri ile görüsmemiz neticesinde aldıgımız cEvabı aynen yazıyorum.. ARAC KAZA ESNASINDA ALTTAN DARBE ALACAK VE HAVA YASTIKLARI AÇILACAK... Simdi size soruyorum Kaza yaparken aracının önünü kaldırıp alttan darbe almasını sağlayan kaç baba yiğit var... O halde söyle bir sonuç çıkıyor... 2011 model hava yastıklı bir araca binmekle 89 model hava yastıksız bir araca binmek aynı sey deilmi. "

ALINTIDIR

Geçen gün internetten italyan bir markanın buzdolabını gördük çok beğendik eşimle, fiyatta süper geldi, Eşim dedi hemen sipariş verelim.. Dedim önce bi canlısını görelim, gittik mediamarkt a dolabın kapısını 1 defa açtı kapattı, yüzünün rengi değişti :D

Bir iki kontrol ettik ben bunu hayatta almam dedi, neden dedim? Arabalarla hiç alakası olmayan bir bayan olmasına rağmen şu cevabı verdi..

Hyundai gibi dedi dışından güzel gözüküyor ama 5 para etmezmiş elimde kalacak gibi :D

10dk dolaşıp alman markası bir buz dolabı alıp çıktık. Sadece kapısını açıp kapatırken verdiği his bile yeter tercih etmek için..

Kağıt üzerindeki veriler veya dış görüntü bazen çok cezbedebiliyor, ama bence güven hissi ve marka prestiji araçta önemli. Elantra da c180 konforu olabilir ama ben elentra parasına 10 yaş yaşlı Mercedese binmeyi tercih ederim.

hay yaşa! hemen bulmuşsunuz bir resim paylaşın durun ben buraya aynı durumda ve hava yastıkları açılmamış bir sürü araç resmi koyarım, bu kadar ezik muhalefet yapmayın yav hyundai hakkında atıp tutanların yaramaz diyenlerin kaç tanesi yeni i30 un koltuguna oturupta kullandı acaba merak ediyorum:cool:

35emrah35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
srs airbag 'i bilmeyenler marka prestijine zarar verme taraftarı arkadaşlar bir konu hakkında bilginiz yoksa gereksiz mesaj kirliliği yaratıpta polemik ortamı haline getirmeyelim opel kullanıcısı olarak yeni i 30 uda yeni astra yıda test ettim 2side güzel lakin hyundai çok daha dolu ve eski hyundai kokusunu atmış ve kesinlikle başarılı

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farkındaysanız ben yeni kasanın otomatik şanzumanı hakkında yorum yapmadım eski kasa 2011 otomatik şanzumanı hakkında yorum yapıyorum :) 2011 modelin mode ve prime paketlerini incelerseniz daha memnun kalırsınız bence :)
Konunun başlığı yeni asy-tra ve yeni İ30 ayrıca senin verdiğin hyundai linklerinin hepsi yeni İ30 un özeliklerini anlatıyor.
Neyin kafasını yaşıyosun sen anlamadım.
Komik şeymişsin gerçekten:)