YENİ ASTRA SEDAN' lar

harun2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar business paket beyaz astram var. acaba bu renge ve kasaya en çok yakışan modifiye çalışmaları neler. resim paylaşacak yada fikir verebilecek olan var mı  questionnn

Ekli dosyalar

• arabammm.jpg
    arabammm.jpg
    35.1 KB · Görüntüleme: 356

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: YENİ ASTRA SEDAN' lar

İlk aklıma gelenler, cam filmi, jant ve krom cam çerçeveler. Aracınıza çok yakışacağına eminim.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Ha birde plakalıkları söktürüp plakalarınızı direkt tampona yapıştırmanızda çok şık olur.

harun2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen hocam ilk yapılması gerekenler bence de :) tavan siyah kaplama? hb de iyi duruyor ama sedanda da aynı güzellikte durur mu sizce?

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İç kısma direk Kol dayama yapabilirsiniz.Sonra arkadaki anteni değiştirip Köpekbalığı sırtı  ve gövde rengine boyayabilirsiniz beyaz yani çok daha tatlı gözükcektir.Stopları belki karartabilirsiniz hb lerdeki gibi karartılmış güzel durur gibime geliyor.
şimdilik  bunlar geldi aklıma.He birde gündüz farlarını led yapılıyorsa led yoksa t20 turuncu ampülle değiştirirseniz güzel durur :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tavan için görmek lazım, bilemedim ama diğerleri için bir görüntü buldum, iyi gibi. (:)

Opel_Astra_J_sedan_2012_480_0005.jpg

harun2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ooooffffff geceleri cama oturup izleyesi geliyor adamın arabayı :) bu kol dayama olayını servisler yapıyor mu hocam? yani astraya uygun üretilmiş birşey var mı? yoksa insignia dan falan uyarlama mı yapıyorlar

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kol dayama var servislerde ama oradaki fiyatlar çok yüksek farklı markaların üretmiş olduğu kolçaklar var internette ararsanız bulabilirsiniz. Ayrıca cam filmi ve cam çıtası öneriyorum

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kol dayama servis yerine çıkma bulup söküp taktırmak daha ucuza gelir gibime geliyor servis sürgülü şekliyle ve biraz ucuza yaparsa alınabilir.Cam filmi ve çıta çok yakışıyor arabalarımıza fazla karartmayın polis ceza filan yazar yazık olur.He unuttum bir bi xenon mercekli far takın tadından yenmez :)

harun2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam far demişken.arabayı şehir içinde yavaş kullanırken farlarda bi güçsüzleşme oluyor gibi hissediyorum ama bir iki saniyelik sonradan diriliyor.acaba çok yavaş gittiğim için mi oluyor bu yoksa başka birşey mi var. ve mercekli farlar fiyatları ve görselleri nasıl acaba