Yeni astra sedan buysa yaşadık derim...

özgür kdf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle arka CC ama yine de güzel olmuş.:)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H kasaya göre j kasanın sedanı özellıkle arkası bu sefer cıdden calısılarak yapılmıs, olmuş olmuş

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yan tarafları dışında önü ve arkasını hiç beğenmedim.. Özellikle önde astraj kasanın yüzünü kullansalardı bari..

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ön yüz astra J HB ile aynı olacak zaten, burada verilen buick markasının astra sedan versiyonu.

şuan için ikilemin yaşandığı tek nokta arka kelebek camın buick'deki gibi mi olacağı ( açılı alt kısım) , yoksa düz mü biteceği...bir iddaa da kelebek camın olmayacağı yönünde.

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu mesele 1 seneden fazladır konusuluyor ancak opel avrupa üretimi için şu anda astra j de sedan düşünmüyor. ancak yapılan son acıklamaya göre 2013 e kadar opelin cıkaracagı tek yenı model ampera olarak acıklanmıstı sanırım j kasasında astra ınsıgnıa cızımıne benzedıgı ıcın avrupada cıkmayacak 2014 de astra j den bır ust kasa ıle beraber yenı bır sedan gelme sansı cok yuksek ıhtımal kı bende bu sekılde dusunuyorum aksı durum hakkında bılgı alan arkadaslar paylassın ancak 2013 e kadar j kasa seden cıkmıcak gıbı zaten bu gun cıkacak deseler 9 ay sonra pıyasaya cıkabılıyor.

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu mesele 1 seneden fazladır konusuluyor ancak opel avrupa üretimi için şu anda astra j de sedan düşünmüyor. ancak yapılan son acıklamaya göre 2013 e kadar opelin cıkaracagı tek yenı model ampera olarak acıklanmıstı sanırım j kasasında astra ınsıgnıa cızımıne benzedıgı ıcın avrupada cıkmayacak 2014 de astra j den bır ust kasa ıle beraber yenı bır sedan gelme sansı cok yuksek ıhtımal kı bende bu sekılde dusunuyorum aksı durum hakkında bılgı alan arkadaslar paylassın ancak 2013 e kadar j kasa seden cıkmıcak gıbı zaten bu gun cıkacak deseler 9 ay sonra pıyasaya cıkabılıyor.

O zaman hala 111.Yıllar akar diyoruz :kop:

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca...

:) :) :)

Yeni Astra sedan bu galiba! Ama ben yaşamadım!

Şimdi nerden ve nasıl vereyim 40-50 bin lirayı?

:)

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Focusun sedanı gibi olmuş