Yeni astra sedan buysa yaşadık derim...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 sonunda astra sedan cikiyormus arkadaslar araba drgisinde yayinlandi boyuda büyümüs gercekten fotoda güzel görünüyor astra sedancilarin cok begenecegine inaniyorum ..boyuda büyümüs.4.670 cm.nerdeyse abisinin boyunda.bu gün astra gtc gördüm 20 lik cantlarla muhtesem di.

theopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 sonunda astra sedan cikiyormus arkadaslar araba drgisinde yayinlandi boyuda büyümüs gercekten fotoda güzel görünüyor astra sedancilarin cok begenecegine inaniyorum ..boyuda büyümüs.4.670 cm.nerdeyse abisinin boyunda.bu gün astra gtc gördüm 20 lik cantlarla muhtesem di.
Saolasın hemşo, kurtları salacaklar puslu havaya...

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fotograf koysaynız ya.:)

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emrah abi bu bilgiyi nereden aldınız acaba resmi bir doğrulama varmı çünki en son resmi açıklama 2013 serisine kadar h kasa olarak devam edilecekti eğer abd de çıktı avrupada da çıkacak diyemi düşündünüz. çünki çok çelişkili açıklamalar var ona göre aracımızı elden çıkaralım

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emrah abi bu bilgiyi nereden aldınız acaba resmi bir doğrulama varmı çünki en son resmi açıklama 2013 serisine kadar h kasa olarak devam edilecekti eğer abd de çıktı avrupada da çıkacak diyemi düşündünüz. çünki çok çelişkili açıklamalar var ona göre aracımızı elden çıkaralım

bir kac farkli araba gastesinde okudum Mehmet.normal verziyondan sonra sedan tipinin de kisa sürede cikmasi kacinilmaz di zaten astra sedan severler biraz daha bekleyecekler.Türkiyede eski kasalarin satisi devam ediyor astra h da 2013 e kadar devam edebilir ama astra j sedan ciktiktan sonra kisa zamanda Türkiyeye de gelir. cünkü sedan lar Türkiyede burdan fazla satiyor.

Son düzenleme:

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sen almanyadasın sanırım oradan net bişiler öğrensen çünki çıkınca bizim fiyatlar düşecek o yüzden erken den davranıp satalımda ustune 10 15 bısıler ekleyıp yenısını alalım derdıne dustum :D napayım abı sımdı yenısı cıkınca j kasa bızım h kasalar en az 4 5 bın tl asagı duser:(

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sen almanyadasın sanırım oradan net bişiler öğrensen çünki çıkınca bizim fiyatlar düşecek o yüzden erken den davranıp satalımda ustune 10 15 bısıler ekleyıp yenısını alalım derdıne dustum :D napayım abı sımdı yenısı cıkınca j kasa bızım h kasalar en az 4 5 bın tl asagı duser:(
daha cikmiyor simdiden canini sikma hele bir o zaman gelsin cikmadan bir kac ay önce düsünürsün satmayi ama resimlerde gercekten güzel görünüyordu boyunun biraz daha uzamasi:D astrayi güzel bir alternatif haline getirecek.

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman söle bir 3 4 bin tl masraf yapacam arabaya düşünom yani daha abi opc parçarlı eklicem felan satarken söle 1 sene sonra 40 bin e felan elden cıkarırısam bana super olur

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bari buna adam akıllı dizel motor koysunlar yahu. 1.6 cdti 130 tadından yenmez :D :D