Yeni Astra Kapı Gıcırtısı

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba ;

Bende Ocak 2016'da Asta J 1.4 Turbo sedan aldım, aldığımdan beri bu ses sorunlarından dolayı torpido söküldü , 7 kez kapılardan gelen lastik sürtme sesi yüzünden servise gittim ancak sorun çözülmedi , aracı satıp jetta alacağım tek çözüm bu gibi :)
Bence büyük markaların büyük bi ayıbı??yahu arabayı üretiyosunuz bi sorunu cıkıncada yetkili serwise gidiyoruz we çözüm yok sanki arabayı kasaba götürdük??yada araba daha yeniya yağla gitsin bida gelince tekrar yagla yine gitsin garanti bitincede kapı menteşeleriniz bilmem x....xe degismesı gerek ses mes kalmaz derlersede hiç şaşırmayın opeli sattım jettaya geçtim sorun çıkmaz diye hic hayal kurmayın ünlü markalar çözüm sunmakta garantideki arabalarına çözüm üretmemek icin yarışıyorlar??siz sağa sola cewirince ses geliyo dedinizya sakın arka amortisör takozlarından kaynaklanıyo olmasın ???

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapılar normal görünüyor. Aracı ilk aldığım andan beri bu var. Sürekli dönüşlerde hafif kasislerde bu lastik sürtme sesi geliyor. Kapı fitilleri ve kapı lastikleri değişti.
Arka amortisör takozlarının degisince sesin kesilicegi yönünde icimde bi his doğdu??yetkili serwisin baş ustasına bi danışın bence