Yeni astra j almayı düşünenler buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni astra j almayı düşünenler buraya

eketen link' Alıntı:
Bu personel davranışları maalesef çoğu yerde var. Bunun o bayi bu bayi ile değilde orada çalışan, kendini oranın sahibi sanan, ayranı olmayıp da tahteravanla hacet gidermeye giden elemanlarla alakası var. Ben bu gibi durumla karşılaşırsam direkt olarak ne işle iştigal ediyorsunuz burada, firma sahibi yakınınız mı gibi sorular soruyorum. Anında titreyip kendilerine geliyorlar. Tavsiye ederim.  :-\

yok personelin davranışı şahsi olarak çok umrumda olmazdı ama ailemle beraber olunca sanki arabayı bana bağış yapacakmış gibi bir yaklaşımı oldu birde çok sinirlendim ellerinde benim istediğim renk araç yoktu kapora verirsiniz bir hafta sonra yeni araçlar gelecek gelenlerden ayarlarız istediğiniz rengi ama fiyatı o gün yeniden konuşuruz demesi oldu sanki 3 5 ay sonrasından bahsediyoruzda kur artışı falan filan bişeyler var

neyse artık olan oldu bunun davasını yapacak halimiz yok doğan beylede artık bakıma gittiğimiz zaman tanışırız işallah sonuçta evime en yakın orası bakımlara oraya gidecek araba

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

grkng link' Alıntı:
yok personelin davranışı şahsi olarak çok umrumda olmazdı ama ailemle beraber olunca sanki arabayı bana bağış yapacakmış gibi bir yaklaşımı oldu birde çok sinirlendim ellerinde benim istediğim renk araç yoktu kapora verirsiniz bir hafta sonra yeni araçlar gelecek gelenlerden ayarlarız istediğiniz rengi ama fiyatı o gün yeniden konuşuruz demesi oldu sanki 3 5 ay sonrasından bahsediyoruzda kur artışı falan filan bişeyler var

neyse artık olan oldu bunun davasını yapacak halimiz yok doğan beylede artık bakıma gittiğimiz zaman tanışırız işallah sonuçta evime en yakın orası bakımlara oraya gidecek araba

Ben 15.000 bakımımı Gerçek'te yaptırdım.

Sağ olsunlar fiyat konusunda da ellerinden geleni yaptılar.

Bakımda Doğan Bey ile tanışmayı unutmayın.  :) Kendisi Gerçek Otomotiv'in aksesuar sorumlusudur.

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Me®t link' Alıntı:
Ben 15.000 bakımımı Gerçek'te yaptırdım.

Sağ olsunlar fiyat konusunda da ellerinden geleni yaptılar.

Bakımda Doğan Bey ile tanışmayı unutmayın.  :) Kendisi Gerçek Otomotiv'in aksesuar sorumlusudur.

dostum benim ev bağcılarda gerçek taaa nerede :) öyle ha deyince bilmiyorum oraya kadar gidip gelebilirimiyim gerçi kapı ledleri için ziyaret edeceğiz ozaman belli olur :) yol durumuna göre oradaki personel durumlarına göre aracıma en iyi kim bakacaksa oraya giderim sonuçta fizana kadar yolu var

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

grkng link' Alıntı:
dostum benim ev bağcılarda gerçek taaa nerede :) öyle ha deyince bilmiyorum oraya kadar gidip gelebilirimiyim gerçi kapı ledleri için ziyaret edeceğiz ozaman belli olur :) yol durumuna göre oradaki personel durumlarına göre aracıma en iyi kim bakacaksa oraya giderim sonuçta fizana kadar yolu var

doğan beylede artık bakıma gittiğimiz zaman tanışırız işallah sonuçta evime en yakın orası bakımlara oraya gidecek araba

Ben bu cümlenizden yola çıkarak evinize en yakın bayinin Gerçek olduğunu düşünmüştüm ama öyle değilmiş galiba.  ::)

Kısacası bakım için gönül rahatlığıyla hem Odak'ı hem Gerçek'i tercih edebilirsiniz.  ;)

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Me®t link' Alıntı:
doğan beylede artık bakıma gittiğimiz zaman tanışırız işallah sonuçta evime en yakın orası bakımlara oraya gidecek araba

Ben bu cümlenizden yola çıkarak evinize en yakın bayinin Gerçek olduğunu düşünmüştüm ama öyle değilmiş galiba.   ::)

Kısacası bakım için gönül rahatlığıyla hem Odak'ı hem Gerçek'i tercih edebilirsiniz.   ;)

bir Tarık bir Doğan kafam karıştı yaw :D

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

grkng link' Alıntı:
bir Tarık bir Doğan kafam karıştı yaw :D

005hihih

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

:D bazen isimleri karistirdigim bile oluyor :)

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BurakyNk link' Alıntı:
:D bazen isimleri karistirdigim bile oluyor :)

yok konu bir oraya bir buraya gidince zaten iki arkadaşıda tanımıyorum gece vakti kafada randımanlı çalışmıyor tabi hatlarda karışıklık oldu ama çözdük sonradan :)

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yeni araç almayı düşünen arkadaşlar bence temmuz ayını iyi değerlendirsinler, araç fiyatları mart ayındaki fiyatlara gerilemiş durumda, kendi aracımı mart ayı fiyatlarıyla aldım(ki 2012 mart uzun bir süredir astraların en ucuz olduğu dönemdi) nisanda 1000tl mayısta 1000tl zam yatılar, haziranda fiyat değişmedi ama şu an tekrar marta döndüler, her versiyon için böyle midir bilmiyorum ama edition ve enjoy plus dizeller için durum böyle.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben 1,3 Sportu Mayısta 51.500 aldım karter koruma dahil, Almaya karar verdiğim Nisandan bu zamana kadar da daha ucuza alabilen duymadım çevremde. Biraz denk gelmeye bağlı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...