Yeni astra j almayı düşünenler buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bbirkank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar nasıl olur bilmiyorum ama, bayilerin, toplu alımlarda yani filo alımlarında çok uygun fiyatlar verdiklerini biliyoruz formda dolaşırken bir çok kişinin yeni araç almak üzere pazarlık aşamasında olduğunu gözlemledim, bu arkadaşlar burada yada site yöneticisi tarafından ana bir başlık altında toplanıp alınacak arabalar için tek bir bayiden fiyat almanın maliyet açısından bayilerden güzel tekliflerin geleceğini düşünüyorum...

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Yeni astra j almayı düşünenler buraya

Yapilabilir .. Liste oluşturulup sponsorlarimizdan fiyat alinabilir ..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Toplu alim olmasada
Sponsorlarimiz araç alimlarimdada ellerinden gelen indirimi yapacaklardir.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de yeni araç peşindeyim. Sport 1.3 stil paketli /paketsiz düşünüyorum. Ancak şu aralar dara düştügüm için beklemeye aldım

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla kusura bakmayında sponsorlarınızdan odak burnundan kıl aldırmıyor ne pazarlık ne kartel koruma ne bir aksesuar ağızlarından ne fiyat çıktıysa o

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

grkng link' Alıntı:
valla kusura bakmayında sponsorlarınızdan odak burnundan kıl aldırmıyor ne pazarlık ne kartel koruma ne bir aksesuar ağızlarından ne fiyat çıktıysa o

Odak'ta Tarık Bey forum üyelerimize oldukça ilgili ve alakalıdır.

Herhangi bir indirim, uygulama yada farklı konular için Tarık Bey ile görüşebilirsiniz.

Bugüne kadar diğer danışman arkadaşlar bizimle pek samimi olmadığı için indirim yapmamış olabilirler ama Tarık Bey elinden geleni yapacaktır.  :)

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Me®t link' Alıntı:
Odak'ta Tarık Bey forum üyelerimize oldukça ilgili ve alakalıdır.

Herhangi bir indirim, uygulama yada farklı konular için Tarık Bey ile görüşebilirsiniz.

Bugüne kadar diğer danışman arkadaşlar bizimle pek samimi olmadığı için indirim yapmamış olabilirler ama Tarık Bey elinden geleni yapacaktır.  :)

işte arabayı aldıktan sonra buraya düştüğüm için Tarık beyden haberimiz olmadı hatta şöyle söyleyim eğer bire bir muhabbetiniz varsa satış temsilcilerinin davranışları gayri ciddiydi ailemle gittim ablama babama mahçup oldum satış personelinin yaklaşımı yüzünden paramla araba alacağım bir kısmını kredi çekicem dediğimden sonra yaklaşımları üst perdeden bakışa döndü ne oldu oradan almadım arabamı gittim evime çok uzak olmasına rağmen başka bir bayiden aynı fiyata kartel koruma ve cam filmi dahil aldım iletirseniz sevinirim odağı tercih etmek isterdim ama fiyat ve personel yaklaşımları beni başka yerlere yönlendirdi

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

grkng link' Alıntı:
işte arabayı aldıktan sonra buraya düştüğüm için Tarık beyden haberimiz olmadı hatta şöyle söyleyim eğer bire bir muhabbetiniz varsa satış temsilcilerinin davranışları gayri ciddiydi ailemle gittim ablama babama mahçup oldum satış personelinin yaklaşımı yüzünden paramla araba alacağım bir kısmını kredi çekicem dediğimden sonra yaklaşımları üst perdeden bakışa döndü ne oldu oradan almadım arabamı gittim evime çok uzak olmasına rağmen başka bir bayiden aynı fiyata kartel koruma ve cam filmi dahil aldım iletirseniz sevinirim odağı tercih etmek isterdim ama fiyat ve personel yaklaşımları beni başka yerlere yönlendirdi

Açıkçası ben sadece Tarık Bey ile samimi olduğum için diğer danışman arkadaşların üslup ve davranışları hakkında fikir sahibi değilim ama bahsettiğim gibi bir gün istemeden de olsa Odak'a yolunuz düşer ise mutlaka Tarık Bey ile tanışın eminim bu kötü izlenimlerini ortadan kaldıracaktır.

Ayrıca size yakın ise diğer sponsorumuz Gerçek otomotiv'i de tercih edebilirsiniz. Hatta düşündüğünüz bir uygulama yada herhangi bir probleminiz olur ise Doğan  Bey ile mail yoluyla iletişime geçmeniz yeterli. Doğan Bey'e forumumuzdan bahsederseniz size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.  greatt

doganhasturk@gercekoto.com.tr

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu personel davranışları maalesef çoğu yerde var. Bunun o bayi bu bayi ile değilde orada çalışan, kendini oranın sahibi sanan, ayranı olmayıp da tahteravanla hacet gidermeye giden elemanlarla alakası var. Ben bu gibi durumla karşılaşırsam direkt olarak ne işle iştigal ediyorsunuz burada, firma sahibi yakınınız mı gibi sorular soruyorum. Anında titreyip kendilerine geliyorlar. Tavsiye ederim.  :-\

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...