Yazilim güncelleme-yeni astra sedan 1.6

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
115Hp Astra Makyajlı kasa aldım Ankara'da yazılım güncellemesi yaptıran arkadaşlar hangi serviste yaptırdığını yazarmısınız lütfen Ben bugün Opise gittim sizin aracınız için böyle bir istek gözükmüyor dedi dediğine göre fabrika belirtiyormuş böyle birşey varmı yok mu lütfen servis ismi verin
31 mart'ta sipariş verdik ve araç şu an türkiye'de.hafta içi teslim alacağım.1.6 115 beygir astra sedan.bu yazılım yüklü mü gelir???

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
31 mart'ta sipariş verdik ve araç şu an türkiye'de.hafta içi teslim alacağım.1.6 115 beygir astra sedan.bu yazılım yüklü mü gelir???
büyük ihtimalle yüklü gelir ama siz işi garantiye alın arabayı tech2 cihaza bağlatın ve emin olun bu gibi işlemler seviste ücretsiz yapılıyor.

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük ihtimalle yüklü gelir ama siz işi garantiye alın arabayı tech2 cihaza bağlatın ve emin olun bu gibi işlemler seviste ücretsiz yapılıyor.
teşekkür ederim arkadaşım.yrn(bugün daha doğrusu) bayiye gelcek büyük ihtimal bakmaya gitmişken pna da baktırayım:good:

enermax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederiz. kul sıkışmayınca hızır yetişmez derler hesabı biz de elimizden ne geliyorsa artık bir şekilde paylaşıyoruz. zaten ortak paydamız opel olduktan sonra daha çooookkkk dertleşecek ve sorunlarımız ile ilgili sorularımız olmayacak mı zaten ??? :) bu arada bagaj kilit motorumda değişti ama değişen sadece motoru oldu problem aynı şekilde devam ediyor. arada bir bagaj kapağı açılmıyor.hafta sonu yine opis teyim, beklerim... ;) (bir süre sonra opel ile yaşamaya alışıyorsunuz ne de olsa ... bu arada aynı sorunlarla gelen araç sayısı sadece benim aracımla kısıtlı değil anlaşılan, bir hayli var galiba.0 km aldığım ve o kadar para "verdiğim" aracımın daha ileri yaşlarında başıma ne işler açacağından şüpheliyim arkadaşlar-aracım şuan 2.000 km de hadi hayırlısı... )
bu arada ne yazık ki ben artık kabullendim opel problemli bir aracı piyasaya sürmüş ve ne o eski malzeme işçilik kalitesi var ne de doğru düzgün bir servisi. diyorum ya hadi hayırlısı allah daha beterlerinden sakınsın inşallah, bakalım daha neler göreceğiz ??? :(
0 km olarak 3 ay önce aldığım astra (a16xer) aracımda da aynı problem var. çekiş çok düşük. rampalarda bayılıyor. araç yeni olduğu için yazılımı zaten güncel midir. ne yapmak lazım şimdi buna?

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bugun ankara opıse gıttım herzamankı gıbı ılgısızlerdı sordum bole bısıler varmı dıe adam ole ıs olurmu yazılımla falan ole degısmeler olmaz dedı cok ılgınc degılmı opıse gıden arkadas varmı

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bugun ankara opıse gıttım herzamankı gıbı ılgısızlerdı sordum bole bısıler varmı dıe adam ole ıs olurmu yazılımla falan ole degısmeler olmaz dedı cok ılgınc degılmı opıse gıden arkadas varmı

diğer servisleri de deneyin. Bir dönem kampanya ile yaptılar "ecoflex" yazılım güncellemeydi sanırım. 30 TL karşılığı ben OPAL'de yaptırmıştım. Sanırım 2010 kışıydı...