yay taktıracagım bilgileriniz lazım

hkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de 3.5luk FK var... 5lik zaten taktırma ıyıce at arabası olur takır tukur... buarada ben FK lardan cok memnun degılım araba cok hopluyor... arkadas pegeout206sına onlere taktı farklı bır marka arkası zaten ındırıliyor onlarda... araba cok rahattı benımkıyle karsılastırınca... buarada sana tavsıyem amortısor kıt olarak al daha saglıklı oluyor, 3.5luga gerek yok dıye almamıstım belkı de ondan memnun degılım... FK takmıs baska bı arkadas varsa ona da bı sormak lazım...

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 4lük omp kullandım gayet iiydi ama camurluklara sürtüodu keske sürtmesede 6 lık takabilsem...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koni'nin Corsa C için önleri 4cm, arkaları 2cm olan yayları var, bence ideali bu.Corsa C'lerin arkaları zaten düşük olduğundan 4cm düşürürsen arabadaki sekme çok artacaktır, rahatsızlık duyabilirsin...

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 3.5 cm lik eıbach var!gayet memnunum virajlarda felan baya iii yatmıyoo!bence eıbach al!

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende omp vardı bel fıtıgı oldum, eibach cokmu farklı ciddi ciddi konforlumu? peki ompyle virajda milm yatmıodu araba eibach nasıl?

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaylara ilaveten koni amortisör ve kule gergisi de takıldığında tadından yenmiyo valla :).Arabamda sadece yay olduğu dönemle karşılaştırdığımda büyük fark var, yol tutuş neymiş anlıyorsunuz...

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaylı yol tutusundan cok memnundum yani benim araba kanımca daha ii tutamaz :D ama konfor ııı ıhh hem yere yakın hem konforlu bişi olmazmı yavv

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ağbiler yaa ne yayı??Salaklık yapıp 185/60/15 lastik ve 15 çelik jant aldım.Sürtme yaptı.4 cm yükselttim jip gibi oldu.4 kişi bindiğinde bazen sürtüyo.Kafayı yimek üzereyim