yay taktıracagım bilgileriniz lazım

demon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar corsa c arabama modifiyeye basladım ilk olarak cant ve lastik aldım lastiklerim 195/50/15 bu lastikler için kaçlık yay kullanmam lazım şimdiden bilgileriniz için sagolun:good: :good:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yay hakkında bilgim yok ama modifiye olayına çok iyi bi noktadan başlamışşsın bence

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok dogru bir seçim yapmışsın kardesım olculer cok ıyı lastikler ne marka ???
aslında yay almasan bıle olur ama ıllakı alacaksam 3cm dusurt yeter gule gule kullan resımlerını yuklersen sevınırızz

demon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işi bitirdigimde herkezle paslaşırım lastiklere gelince kumho aldım nasıl iyimidir acaba

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıyıdır ıdare eder
bendede 195 50 15 war yaya gerek duymadım dolduruyor cunku arayı ama sen bılırsın tabı yınede

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakın yayları kestırme olayına gırme kalıtelı yay al her markayı alma sonra amortisorlerın patlamasın malatyanın yolları nasıl bılmıorum ama umarım cukurlu degıldır istanbul gibi yoksa zevk olur eziyet bı ara yukle resımde gorelım:):)

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maverick35' Alıntı:
ıyıdır ıdare eder
bendede 195 50 15 war yaya gerek duymadım dolduruyor cunku arayı ama sen bılırsın tabı yınede
Aracın yandan fotolarını koy bakalım dolduruyomu bizde görelim :) Ben 3.5cm lık yay koydum anca hızaya geldi ;)

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demon' Alıntı:
arkadaslar corsa c arabama modifiyeye basladım ilk olarak cant ve lastik aldım lastiklerim 195/50/15 bu lastikler için kaçlık yay kullanmam lazım şimdiden bilgileriniz için sagolun:good: :good:
3.5cm corsa_C için ideal bir ölçü 5cm takarsan cok yerle bir gidersın ama en ideali 3.5cm foto benım aractan 3.5cm var sana yardımcı olur sanırım..