Yardım Lütfen...

muratcaneylul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:cry::cry:Arkadaşlar birçok yere sordum ama cevap alamadım. Son olarak ümidim sizlersiniz!!

Opel Vectra 2004 model aracıma Geçen sene Haziran ayında Atiker sıralı sistem LPG taktırdım. Yakıt tüketimi düşük ama farzedelim benzin ve gaz deposu Full halde iken 300 km yol gittim. Yolda giderken benzin ibresinde oynama yok ama ertesi gün aracı çalıştırdığımda aracın göstergesi biraz aşağıya düşüyor. Bu böyle böyle devam ediyor. En sonunda benzin deposu da bitiyor. Hayır her ay hem benzin hem gaz almaktan usandım. Uzun sürede geçiyor ayar yapalım dediler ayar yaptılar yine aynı. Röle takalım diyorlar gaza geçince benzin pompası dursun diyorlar ama artık bıktım ve kimseye inanmıyorum. Sanki hem gaz hem benzin yakıyor. Olamaz öyle şey araba gitmez diyorlar ama gerçekten çok bunaldım... Lütfen ustalar ve ben gibi Opel aşıkları bir cevap bekliyorum.

Çözüm varsa yada başına gelen ya da fikri olanlar....:sorry::sorry:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Gaz ile benzinin aynı anda yanması mümkün değildir. Araçta başka kaçaklar olabilir. Ama sanmam ki aynı anda yakıt tüketsin.

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
Benzin depo hava tahliye hortumu var babamın aracında delinmiş benzin kaçırıyordu bir baktırın isterseniz

muratcaneylul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide arkadasım tahlie hortumundan olsa giderken de kacırması lazım giderken düsmüyor ki !!!

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin le gaz aynı anda yanmaz ama benzin enjektörüne cok küçük sinyaller geliyosa benzin az az gider başımıza geliyo..role takılmasında sakınca yok bence taktırın öle kullanın deneyin

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evvet röle takılacak sıkıntın bıtecek
tek farklı gazdan benzıne gecerken kucuk bı boşluk hıssedersın o kadar. belkıde farkına bıle varamazsın

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
Benzin depo hava tahliye hortumu var babamın aracında delinmiş benzin kaçırıyordu bir baktırın isterseniz

Çok koku yapması gerekli o halde olsa anlaşılırdı diye düşünüyorum:(