Yan Ayna Altı Led Uygulaması

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yan Ayna Altı Led Uygulaması

Anahtarla kapı kilitlerini açınca iç aydınlatmalar yanıyormuydu unuttum şimdi.
Eğer kilit açılınca ayna altı led yanmıyorsa yaptırmıyacağım, çünkü bir işe yaramaz benim açımdan.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eRg link' Alıntı:
[quote author=tomacco link=topic=2961.msg65428#msg65428 date=1323026904]
Alarmı-kapıları açtığımız zaman da gündüz-gece fark etmez ledler yanıyor mu?
Yoksa sadece kapıyı açarken mi?
Bende yaptırabilirim.200 tl falan olursa düşünüyorum.Bazen önümüzü göremiyoruz.
Anahtarı kontaktan çıkarıp kapıyı açıp birkez sellektör yapıyorum.leave me home özelliği için, onda da önünü aydınlatıyor aracın.
kapıyı açıp sellektör yapmaya gerek yok sanırım ayna altı ledler için.kapıyı açmak yeterli ayna altı led için, doğru anlamışmıyım?

aynadaki ledler direk iç aydinlatmaya bagli, yani iç aydinlatmayi tetikleyecek her durumda gece gündüz farketmeksizin ledler yaniyor. ֖zellikle anahtardan kapilari açinca farlarla beraber aynalardaki ledler de yaninca çok keyifli oluyor izlemesi.. araba resmen yaniyor  ;D iki gündür sonradan görmeler gibi oldum, her inisimde arabanin isiklarini yakip duruyorum  :D
[/quote]
Tamamdır sorumun cevabını aldım. thnxx
kilitleri anahtardan açınca farlar otomatik modda ise yanıyordu sanırım.kapı içi led içinde far ayarını auto konumunda mı birakmak gereklidir?
bencede çok güzel tekrardan güle güle kullanın.
kasko ile ilgili sorun çıkarmı?

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

by-Abdullah link' Alıntı:
sn; erg cok güzel olmuş fakat, ışıkları bıraz fazla gibi geldi bana..

resimlerde fazla parlak gorunuyor ama parlaklik tam kivaminda.. sanki projektor varmis gibi gorunuyor ama oyle degil.. candir onlar can  :D

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
[quote author=tomacco link=topic=2961.msg65475#msg65475 date=1323030559]
[quote author=eRg link=topic=2961.msg65448#msg65448 date=1323029248]
Anahtarı kontaktan çıkarıp kapıyı açıp birkez sellektör yapıyorum.leave me home özelliği için, onda da önünü aydınlatıyor aracın.
kapıyı açıp sellektör yapmaya gerek yok sanırım ayna altı ledler için.kapıyı açmak yeterli ayna altı led için, doğru anlamışmıyım?

aynadaki ledler direk iç aydinlatmaya bagli, yani iç aydinlatmayi tetikleyecek her durumda gece gündüz farketmeksizin ledler yaniyor. ֖zellikle anahtardan kapilari açinca farlarla beraber aynalardaki ledler de yaninca çok keyifli oluyor izlemesi.. araba resmen yaniyor  ;D iki gündür sonradan görmeler gibi oldum, her inisimde arabanin isiklarini yakip duruyorum  :D
[/quote]
kilitleri anahtardan açınca farlar otomatik modda ise yanıyordu sanırım.kapı içi led içinde far ayarını auto konumunda mı birakmak gereklidir?
[/quote]

sayın tomacco iç aydınlatmanın AUTO ile alakası yok.

Yukarıdan 3 kademeli ayar kısmı var oradan hangi durumda yanıp yanmayacağını ayarlıyorsunuz.

Kapıları açtığınız zaman farlarınız yansada yanmasada isterseniz led ler yanacak.

Cem sen 3 kişi diye konuş 150 de :D
[/quote]
ben de aynisini dusunmustum, bastirin mumkun mertebe..

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
[quote author=tomacco link=topic=2961.msg65475#msg65475 date=1323030559]
[quote author=eRg link=topic=2961.msg65448#msg65448 date=1323029248]

aynadaki ledler direk iç aydinlatmaya bagli, yani iç aydinlatmayi tetikleyecek her durumda gece gündüz farketmeksizin ledler yaniyor. ֖zellikle anahtardan kapilari açinca farlarla beraber aynalardaki ledler de yaninca çok keyifli oluyor izlemesi.. araba resmen yaniyor  ;D iki gündür sonradan görmeler gibi oldum, her inisimde arabanin isiklarini yakip duruyorum  :D
[/quote]
[/quote]

sayın tomacco iç aydınlatmanın AUTO ile alakası yok.

Yukarıdan 3 kademeli ayar kısmı var oradan hangi durumda yanıp yanmayacağını ayarlıyorsunuz.

Kapıları açtığınız zaman farlarınız yansada yanmasada isterseniz led ler yanacak.

Cem sen 3 kişi diye konuş 150 de :D
[/quote]
thnxx
Ayar kısmının resmi var mı ?tam olarak nerden ledlerin ayarı yapılıyor.?merak ettim şimdi.

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
Ya aslında ben kullanmadığım için tamamen düz mantık kuruyorum şuanda sn tomacco

tavanda iç ışıklandırmayla alakalı tuşlar varya kastettim o benim.

ama belki oranın aktif olup olmaması bu ledlerin yanıp yanmamasını değiştirmiyordur.

sayın erg den alalım bilgiyi.

aslinda icerden elle yakamadim derken bunu kastetmistim.. kontaktan anahtari. cekince, uzaktan anahtarla kilidi acinca ve kapilari acinca yaniyor ledler..

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eRg link' Alıntı:
[quote author=Merdo link=topic=2961.msg65505#msg65505 date=1323031185]
Ya aslında ben kullanmadığım için tamamen düz mantık kuruyorum şuanda sn tomacco

tavanda iç ışıklandırmayla alakalı tuşlar varya kastettim o benim.

ama belki oranın aktif olup olmaması bu ledlerin yanıp yanmamasını değiştirmiyordur.

sayın erg den alalım bilgiyi.

aslinda icerden elle yakamadim derken bunu kastetmistim.. kontaktan anahtari. cekince, uzaktan anahtarla kilidi acinca ve kapilari acinca yaniyor ledler..
[/quote]
Ne kadar süre ile yanıyor bu işlemlerin her biri için.ayrı süreler mi aynı süreler mi mevcut.
Amma soru sordum değil mi huyumdur anlamadan iyice bilmeden iş yapamıyorum. :)

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yok estağfurullah soracaksınız tabiki..

ևok komplike birşey değil, diyelimki siz kapınızı açtınız, ledler yandı, kapınızı kapattıktan sonra iç aydınlatma yandığı sürece yanıyor, iç aydınlatma sönünce ledler de aynı anda sönüyor.

sn. Merdo
İç ışıklandırma kapalıyken de yanıyormu diye sormuşsunuz, "kapı açıldığı zaman veya anahtar kontaktan çekildiğinde iç ışıklandırma yanmasın" şeklinde bir ayar var mı araçta açıkçası bilmiyorum. O yüzden, eğer kastettiğiniz böyle bir senaryo ise, denemedim açıkçası, ama yarın dener haber veririm size. Zaten ben haber verene kadar sanırım siz kendi aracınızda denemiş olursunuz  :)

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
Böyle bir ayar mevcut buluşmaya gelirseniz göstericem size :)

bence yanmaz, çünkü  ledlerin elektriğini, iç aydınlatmanın elektriğini aldığı anahtardan çektiklerini biliyorum. Hatta aydınlatma yavai yavaş sönerken, ledler de yavaş yavaş sönüyor. merak ettim yav, bi bahane uydursam da dışarı çıkıp bi koşu bakıp gelsem  011zaa