Yan Ayna Altı Led Uygulaması

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yan Ayna Altı Led Uygulaması

napleser link' Alıntı:
Hocam afl le farlara herhangi bir işlem yaptırdınmı yoksa normaldede bu kadar beyaz mı gözüküyor?
Yapılması gerekenler ve modifiye listen bayağı uzundu afle ile ilgili herhangi bir işlem yapılıp yapılmadığını  kaçırmış olabilirim

Evet ama sadece dönüş farları sarıdan beyaza çevrildi bunun haricinde bir işlem yok. Farla ilgili resimleri buradan inceleyebilirsiniz.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=2963.0

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydınlatma gereğinden biraz fazla gibi geldi bana; ama fotoğraf yanıltıcı olabilir. Sanki yere projektör tutmuş kadar aydınlatıyor gibi görünüyor, özellikle ilk iki resimde. Araç giderken yakmak mümkün mü bilmiyorum ama nasıl bir görüntü olurdu merak ettim. 011zaa Güle güle kullanın.

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

xylent link' Alıntı:
Aydınlatma gereğinden biraz fazla gibi geldi bana; ama fotoğraf yanıltıcı olabilir. Sanki yere projektör tutmuş kadar aydınlatıyor gibi görünüyor, özellikle ilk iki resimde. Araç giderken yakmak mümkün mü bilmiyorum ama nasıl bir görüntü olurdu merak ettim. 011zaa Güle güle kullanın.

Çok teşekkür ederim. Burada resimlerden öyle görünüyor ama aslında o kadar değil.. Tek noktaya odaklanmış bir ışık hüzmesi sağlamıyor, görünenden daha çok dağıtıyor ışığı..

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
200 lira bunun icin uygun diger fiyatlar pahali geldi bana.
Karta taksit var mi ?
Hayirli olsun ayrica

Teşekkür ederim. Odak'ta bonusa 7, world carda 2 ay ertelemeli 7 taksit var. Bugün de iyi Odak reklamı yaptım, bir sonraki servisi bedavaya getiririm bu gidişle..  :D

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
Axess e yok mu :(

Bu sistemi 200
Cift egzozuda 350 desinler simdi giderim oraya :)

vardır büyük ihtimal, birkaç kart daha saydı, bende bunlar olduğu için aklımda kalmış =)

Çift egzosa 500 demişti, ama ben yapılan işlemi Gökhan'ın arabasında gördüm, daha düşüğe bağlanır gibi.. Telaffuz ettiğiniz iki rakam da yaptırılabilir rakamlar bence..

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
Sn erg
Opel odak in da skntisi bu.

Herkese farkli fiyat veriyorlar,ben 450 teklifi aldim ama 350 ye yaptiran var.biliyorum..

hakikaten bu durum komik:)

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
Sn erg
Opel odak in da skntisi bu.

Herkese farkli fiyat veriyorlar,ben 450 teklifi aldim ama 350 ye yaptiran var.biliyorum..

Rakamı nasıl aldınız bilemiyorum ama gidip yüz yüze görüşmek en iyisi.. Fatura tutarımın %70inin işçilik ücreti olduğunu göz önünde bulundurursak, pazarlık yeteneğinin ne kadar önem kazandığını bir kez daha anlarız diye düşünüyorum..

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Bırakın herkese farklı fiyat vermeyi kendi servis danışmanları farklı fiyat veriyor.Birine soruyorum farklı söylüyor diğerine soruyorum farklı söylüyor.Birde bu netteki fiyatları niye koymuşlar onu anlamadım güncel değilmi bu site

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

- Bu kemer ne kadar?
- 25 ama sana 15 olur abi..

:)

dipp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İzmirde bu tür işler yapan bir servis yok sanırım...