Yağmur Kaydırıcı Tavsiyesi

N

napleser

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Yağmur Kaydırıcı Tavsiyesi

Yağmur sensörü bazen olması gerekenden daha hızlı çalıştırıyor silecekeleri bazen daha yavaş
Sonaxta 90 lira fiyat vermişler ne kadar idare ettiğini öğrendikten sonra yaptırmayı düşünüyorum yaptırıp memnun kalan var mı acaba?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçenlerde yorumlara bakarak Turtle Wax dan yağmur kaydırıcı aldım ancak henüz kullanmadım, etkili bir ürün olduğu kesin gibi.

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
Yağmur sensörü bazen olması gerekenden daha hızlı çalıştırıyor silecekeleri bazen daha yavaş
Sonaxta 90 lira fiyat vermişler ne kadar idare ettiğini öğrendikten sonra yaptırmayı düşünüyorum yaptırıp memnun kalan var mı acaba?

Sonax'ta boya korumadan sonra bedavaya yapmışlardı Mayıs ayında. 5 ay oldu, hala işlevsel. Çok memnunum.

Bu topic'teki tavsiyeler üzerinde Aquapel aldım geçenlerde. Hatta bir internet sitesi bir alana bir bedava veriyordu. Kargoyla beraber 44 TL'ye geldi(iki adet). Onu da eşimin arabasında uyguladım. Çok fazla deneme şansım olmadı ama ilk izlenimlerim olumlu, su damlacıkları videodaki gibi kayıyor. Ancak ne kadar kalıcı olacak göreceğiz..

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Teşekkür ederim cevabınız için bende şimdi sonaxtan geldim zaten ama kapalıydı gittiğim yer pazarları çalışmıyorlar heralde başka aramakta zor geldi döndüm geri en kısa zamanda yaptırıyorum o zaman

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Tolga KARACA link' Alıntı:
Geçenlerde yorumlara bakarak Turtle Wax dan yağmur kaydırıcı aldım ancak henüz kullanmadım, etkili bir ürün olduğu kesin gibi.
Şeffaf şişedeki üründen bahsediyorsunuz heralde 10 lira gibi bir şeydi sanki fiyatı
Ben bu ürünü kullandım pek bir fark göremedim açıkçası kenarda duruyor tabi kullanıcı hatasıda olabilir öyle çok özenle yapmamıştım

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım ortaları gibi Turtle Wax dan yağmur kaydırıcısı uygulaması yapmıştım, etkisi hala sürse de o günden beri hergün camı sildiğimden ilk günkü kadar etkili değil ama uygulaması basit sonuçta yarın tekrar uygulayacağım.

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drcoach link' Alıntı:
Sonax'ta boya korumadan sonra bedavaya yapmışlardı Mayıs ayında. 5 ay oldu, hala işlevsel. Çok memnunum.

Bu topic'teki tavsiyeler üzerinde Aquapel aldım geçenlerde. Hatta bir internet sitesi bir alana bir bedava veriyordu. Kargoyla beraber 44 TL'ye geldi(iki adet). Onu da eşimin arabasında uyguladım. Çok fazla deneme şansım olmadı ama ilk izlenimlerim olumlu, su damlacıkları videodaki gibi kayıyor. Ancak ne kadar kalıcı olacak göreceğiz..
Hazir tekrar acilmisken konuya bir feedback yapma ihtiyacı hissettim,
Aquapel'in ne kadar kalıcı olacağını göreceğiz demiştim 3 ay önce. Damlaların kayması için yüksek hızlarda (+80-90km/h) seyretmek gerekiyor ve kalıcılığı çok da fazla değilmiş anlaşılan,etkisi oldukça azaldı. 046thumbsdown

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drcoach link' Alıntı:
Hazir tekrar acilmisken konuya bir feedback yapma ihtiyacı hissettim,
Aquapel'in ne kadar kalıcı olacağını göreceğiz demiştim 3 ay önce. Damlaların kayması için yüksek hızlarda (+80-90km/h) seyretmek gerekiyor ve kalıcılığı çok da fazla değilmiş anlaşılan,etkisi oldukça azaldı. 046thumbsdown
Genelde su kaydiricilarin etkisi + 70 km civarinda başlıyor, zaten amaç yüksek hızlarda rahat bir görüş sağlamak. Aquapeli bundan önceki araçlarımda da kullandım, şayet aplikasyonu doğru yaparsanız min. 6 ay çok rahat gidiyor.
Camlarin temiz ve kuru olması lazım ki ürün yüzeye tutunsun.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
Genelde su kaydiricilarin etkisi + 70 km civarinda başlıyor, zaten amaç yüksek hızlarda rahat bir görüş sağlamak. Aquapeli bundan önceki araçlarımda da kullandım, şayet aplikasyonu doğru yaparsanız min. 6 ay çok rahat gidiyor.
Camlarin temiz ve kuru olması lazım ki ürün yüzeye tutunsun.

Aplikasyon için şablon mu kullanıyorsunuz?

Bir de camlar içten mi temiz olacak dıştan mı?

005hihih