Warlordares'in Nazlı Kız'ı :) ve Detaylar

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Warlordares'in Nazlı Kız'ı :) ve Detaylar

Arabanın içinde oldukça rahatım, gerek kol dayama olsun. gerekse direksiyon ve sırt bölümü olsun bir problem yok.. eşim kullandığı zaman da yana oturdum orası da gayet güzel... arka tarafta boyuma rağmen önde eşim varken(eşimin boyu da 175) ayaklarım koltuk arkasına değmedi rahat oturmama rağmen. önde eşim de rahattı...

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben koltuğu biraz geride kullanıyorum boyum 1.82  dizim kırık bir şekilde araba kullanmayı sevmiyorum kolumu dayayabiliyorum

demircic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun, pozları veren de bu pozları yakalayan da profesyonelce bir iş çıkarmış:) Aracın ismi de çok hoş, isim babasını kutlamak lazım:)

Benim aracıma da bir kız arkadaşım "Kara Kız" diyordu. Ben de, "Hayır yahu, kız değil bu, erkek. Sahibi erkek çünkü. Olsa olsa 'Kara Şimşek' olur" diyordum. Anlayacağınız, cinsiyetinin belirsizliği sebebiyle ismi de ortada kaldı şimdilik:))

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

demircic link' Alıntı:
Hayırlı olsun, pozları veren de bu pozları yakalayan da profesyonelce bir iş çıkarmış:) Aracın ismi de çok hoş, isim babasını kutlamak lazım:)

Benim aracıma da bir kız arkadaşım "Kara Kız" diyordu. Ben de, "Hayır yahu, kız değil bu, erkek. Sahibi erkek çünkü. Olsa olsa 'Kara Şimşek' olur" diyordum. Anlayacağınız, cinsiyetinin belirsizliği sebebiyle ismi de ortada kaldı şimdilik:))

iyi dilekleriniz için teşekkürler... valla ben kız gibi severim aracı o yüzden :) ....

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

benimki siyah fırtına.... sikleti yalnız 1.3 dizeller 011zaa  011zaa 011zaa

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

trk_187 link' Alıntı:
benimki siyah fırtına.... sikleti yalnız 1.3 dizeller 011zaa  011zaa 011zaa

Az önce gittim bir su tutturdum sadece... elletmedim.. aldım bezleri bir güzel temizledim.. parım parladı valla :D

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

dostum araclar geleli fazla gorusemiyoruz.... takılamıyoruz birbirimize.... ozlem yaptı wallaa... rasta_occasion  deamonn  011zaa  011zaa  011zaa

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

trk_187 link' Alıntı:
dostum araclar geleli fazla gorusemiyoruz.... takılamıyoruz birbirimize.... ozlem yaptı wallaa... rasta_occasion  deamonn  011zaa  011zaa  011zaa

birader evet aynen görüşemiyoruz... aracımızı beklerken yaşadığımız heyecanlar başlığını yeni arkadaşlara az çok bıraktım... şimdi benzincileri dizel mi benzinli mi sayfasında tilt etmeye çalışıyorum oraya gel :D  savunalım birbirimizi :D

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yakıt deposu Full yapıldıkta sonra çekilmiştir. fotoğrafın üst kısmında tam da ibreler hareket halinde çektiğim için ibre daha az gibi gözükmektedir. cep telefonu ile hemen çektim foto net değildir.

Ayrıca Aracın Ortalama Hızı İlk alındığından itibaren sıfırlanmamıştır. Şu an için Ortalama Hız 70 km/sa(Şehir içi ve Şehir Dışı olarak)