veeeee Cİ'ci kızım!!!

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Çok güzel, güle güle kullanın bir ara abimede bakmıştık ama bukadar temiz bulamamıştık biz

:) Evet çok aradım ama bulamadım malesef anıl doğru söylemiş.. Ama sizinki karika vallahi güle güle kazasız belasız günlerde kullanın inşallah..

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bisi sorcam tabanwaya kaç lira bıraktınD: ora çok pahalı ya:)

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aracı alalı 2 yıl oldu ne boya koruma ne bişi yaptırmadım ankarada nerede yaptırdın ve ne kadara. masallah aracın cok guzel bide temizlenince cok cok güzel olmus allah kaza bela göstermesin

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Volkan jant için herkoya da bakmayı unutma. Bu 15 lra bilkent tabanvaysa mı? ben en son oraya fırçasız köpüklü 30 lira bıraktım. indirim mi yapmışlar?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim yıllardır gittiğim yıkamacıda köpüklü yapıyor ama ben geldim mi eski müşterisiyim diye süngerle yıkattırıyor çocuklara çünkü kendi dedi köpük işi show görsel bir şey işlemiş kirleri yada ara yerleri temizlemez oraya illa sünger yada fırçanın girmesi şart dedi.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/bmw_e46_c...a_plastik-19WQQaXQQ12856847WQQpXQQdisplayitem

plastik 2003 ön tampon.. al boyat kaçırma derim :)

c1.jpg

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Volkan jant için herkoya da bakmayı unutma. Bu 15 lra bilkent tabanvaysa mı? ben en son oraya fırçasız köpüklü 30 lira bıraktım. indirim mi yapmışlar?

ben hep öle bırakıyorum ama...30-40 tl ye yaptırdığımda oluyor ama en bişiler istiyorum detaylı göğüs temizleme filan....