Vectra'mın derdi devasız mı?

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
60 - 90 - 120 bin kmler yeni nesil araclar icin kapak acmada cok erken degerler. Ustalar 3-5 kurus kazanmak icin musteriyi bu sekilde magdur ediyor. Olayin cozumu basit... EGR fisini istemissiniz resim ekledim EGR kirmizi halka icinde.

EGR'nin yerini ben sormadım,sahin67 isimli arkadaş istemiş,ama onun arabası GLS,ben de bilmiyorum.

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
60 - 90 - 120 bin kmler yeni nesil araclar icin kapak acmada cok erken degerler. Ustalar 3-5 kurus kazanmak icin musteriyi bu sekilde magdur ediyor. Olayin cozumu basit... EGR fisini istemissiniz resim ekledim EGR kirmizi halka icinde.

iptal etmek için o parçanın üzerinde bulunan soketi çıkaracağız değilmi?

özopelci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arıza ile ilgili olarak son yazımı 12.6.2012 de yazmışım.Son durumu bildirmek isterim.Böylece konuyu izleyenler ve ilerde benzer bir sorun için arşivden tarayarak ulaşanlara faydalı olabilirim. Araç ikitelli'deki girişimden sonra bir daha arıza vermedi.Tam 10000 km yaptım.15 yıllık bobiniyle saat gibi çalışıyor.(Gavur yapmış)) ).Bir kerede çözülemeyen benzer sorunlarınızda tamirci ve servis gezmek yerine konunun uzmanına direk başvurmanızı öneririm.Yoksa gereksiz yere 3 tane bobin aldırırlar adama.Şimdiki sorun benzin fiyatları.Vergiye çalışıyoruz.Hiç istemedim ama LPG ye mecburum.Değerli yorumlarınız için ayrı bir konu açıyorum.