Vectra Otomatik Vites Max. Hız Sorunu

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim bi tanıdığım 1.6 2004 vectrasıyla 260 yaptığını sölüyo benzinle.inandırıcımı sizce yapabilirmi?

alcohoool

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana o kadarı pek inandırıcı gelmiyor ama o arkadaşına ne kadar güvendiğine bağlı sen inanıyormusun.?

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya aslında istanbulda kardeşi gece yarışlarından birine katıldığında yaptığını sölemiş.ben açıkçası inanmadım.ama bilgisi olan arkadaşlar varsada öğrenmek isterim.aklımdan geçen yapmış olsa bile yokuş aşağı yapmıştır diye tahmin ediyorum.

alcohoool

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana pek inandırıcı gelmiyor 200 den sonra yavas hızlanıyor diyorsun alet bide 1.6 yani sen düşün 260 yapacak kadar yokuşu iyi bulmuş o zmn tabi dediğin gibi olduysa...

duman_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşın baya abartmış, açıkcası sallamış biraz, 210'u bile geçerse kutlamak lazım modsuz haliyle, o kasalar hız değil konfor arabasıdır.

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayret şimdi okuyunca baya şaşırdım. Bizde 99model cd manuel vites vardı. Biz çok rahat 210'lara çıkıp, son hız oarakta 230'lara gelebiliyorduk. Manuel ile otomatik arasında bu kadar fark olur mu? Çok şaşırdım.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr arızası olmasın bildiğim kadarıyla vec b de pek sorun yaratmasada

ogen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4. vites ile 200 e çıkmak daha kısa sürüyor. 5. vitesle artık 200 e çıkmıyorum. 4. vites yetiyor. 5 e takınca 200 de sabitleniyor.
4 buçukuncu vites olsaydı belki 220 yapardı. :)

CenturyVB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model otomatik benimkide , maximum 220 veya 230 görmüştüm geçmiş zaman tam olarak hatırlamıyorum , bende forumda yazmıştım o zamanlar benim araba 230 u geçmiyor (veya 220 yi ) acaba otomatik olduğundan mıdır diye :) ama senin sorununun şanzımandan kaynaklandığını düşünüyorum hatta yazılımından bile olabilir , mümkünse birde yazılımına baktır varsa yenisini yüklet ;)