Vectra Otomatik Vites Max. Hız Sorunu

COMMODORE GS/E

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim vectra 97 model , ben ikinci sahibiyim,125000 km de ve bakımları sürekli ve düzenli olarak yapılıyor.bence aracına bir carbon clean ve boğaz temizliği yaptır.

duman_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimki de 8000 km. önce yetkili serviste motor yenilendi. Rodajı geçti, açabildiğim kadar açtım motoru ama bu sıkıntı çözülmedi. Motorda bi problem olduğunu sanmıyorum, 3 viteste çok iyi araba ama yüksek hızda 4' te kesiliyor nedense. Şanzumana bi çare bulabilirmiyiz? Aydınlatırsanız sevinirim kardeşler..

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şanzumanın içinden kacırma olabilir şanzumana baktır derim ama baya bi masrafta çıkarır , gerçi filitrenin değişmesi için komple şanzuman inmesi gerekiyor zaten.

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 model manuel vites 2000 motor vectrada bende çok rahat 200 ü gördüm herhalde basmaya devam etsem hızlanırdı bana hiç uçacak gibi gelmedi yola yapıştı

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diyeksiyon yükseklik ayarı o.

kendinize çekerek direksiyonu yukarı aşağı ayarlarsınız.

Silverblue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Müşteri hizmetlerini arayıp aracınızın modelini söylerseniz ücretsiz olarak kurye ile kullanma kılavuzunu gönderiyorlar. Ben ordan aldım

ozcivelek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben tatile giderken otobanda 220 ye ulaştım benim araçta sorun yok, yola çıkmadan önce tüm bakımlarını yaptırdım

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 otomatik vectranın 200 üzeri hızlara çok rahat çıkabileceği kanaatindeyim, sanırım şanzımanda bir problem mevcut, saygılarımla.

alcohoool

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bendede 97 2.0 vectra var otomatik 3 kişi 210 gördük ve tüpte benzinde dahada artar bildiğim kadarıyla üstelik çokta uzun süre basmadık yani bence arabaların bakımında sorun var. 136 beygir boru değil. bu arada benim araba hiç uçacak gibi olmadı 1300kg bildiğiniz gibi broadway değilki bu arada aşağılamıyorum broadwayi eski arbamızdı çok severim ayrıca arkaşın teki şişmandı biraz.