Vectra Mı Astra Mı ?

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakış açına bağlı. Araba sonuçta her türlü tehlikeye açık. Araba yatırım aracı mı sizce ?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence kardeşimiz kulaktan dolma oradan buradan duyduğu şeyleri yazmış. Araba zaten yatırım aracı değil çok garip birşey, oldukça masraflı ancak hayati birşey. Bir süre sonra insanın eli ayağı gibi oluyor, ben şahsen harcadığım paraya acımıyorum. Hayatı kolaylaştırıyor, ailecek biniyoruz canımızı emanet ediyoruz, imkanım olsa imkanlar doğrultusunda en iyi arabayı almak isterim ben. Yatırım yatırım diye diye ev inşaat kooperatif peşinde koşmuş bir ailenin oğluyum ve bozuk ruh halimi yatırım peşinde koşmalarına borçluyum, yol yakınken dönmeni tavsiye ederim e270 alın mesela :)

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütçeniz müsaitse astra j 1.6 180 hp otomatik öneririm kuzenime geçen ay aldık oldukça memnun araçtan performans kondisyon ve donanım harika ötesi özellikle iç dizayn aydınlatma ve el freninin bir düğme ile kontrol edilmesi çok hoş bilgi ekranları v.s. güzel vites geçişleri harika.. ek donanımlarla birlikte 69 bin e bitirmiştik herşey dahil..