Vectra Mı Astra Mı ?

Walkvery

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangisini tercih edersiniz sizce arkadaşlar galiba Vectra üretimi durduruldu herhalde 2012 2013 modelleri yok internette sahibinden.com ve arabam.com a bakıyorum ama yok.
2013 Astra mı 2008 model Vectra mı ?

Önericeğiniz model var mıdır iki modelinde en ful en güçlü paketini söyler iseniz sevinirim :) :)

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
evet serdar ın uzmanlık alanı :bir:

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H kasa astra biraz hayal kırıklığı olabilir. Fiyat/Performans iyidir ama fazlasını beklememek lazım. Bende Cosmo vardı bi donanımı da 10 numara çalışıyor diyemedim. Ha mp3 çalar radio hiç cd seçmedi ne verdiysem çaldı. :D Ama sanki donanımı koyduk demek için yapmışlar herşeyi ;)

Walkvery

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana kesin cevap vericek yok mu :).Televizyonda görüyorum 43.965 TL ye astra diyor full donanım mı ?

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önerim 1.3 dizel astra j veya büyük araç istiyorsanız bütçeniz de uygunsa vectra değilse son kasa vw passat siyah.

Walkvery

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bütçemiz e270 mercedes benz alacak kadar durumumuz var lakin, araba ölü yatırım. Şehir dışınada zaten 3 - 4 yılda bir çıkmaktayız. VW Passat alınır alınmasınada kapının önünde ölü yatırım olucak. Arabam.Com'da Baktım Opel Astra Classıc 3 bayağı donanımlı. Fiyatıda uygun diye düşünüyorum.
http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/4291376

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın ölü yatırım olmaması için ben size 2. el insignia passat jetta golf Focus(2008-2011) astra H 1.3cdti, clio symbol 1.5dci... gibi araçlar önerebilirim, fazla zarar etmeden satmanız mümkün. Vectra'nın üretimi 2008 yılında durdu, isim değişikliğine giderek güncel hali insignia olarak devam ediyor. 1.6 atmosferik, 1.4Turbo 1.6Turbo 2.0Turbo ve 2.0CDTI turbo dizel olarak piyasada mevcut. Ölü yatırım tabusunu yıkamayacaksak Fiat Albea, Corolla ae101, Lada Samara, Fiat Uno ie, Doğan SLX ie gibi araçlar önerebiliriz.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet Abicim eyvallah ve estğfrullah aynı zamanda :) çok olmasa da bildiğimiz şeyler var az biraz.. Öncelikle Anıl kardeşimizin yorumlarına bakacak olursak Allah a şükür alım güçleri yerinde..Söz gelişi opelin en uç noktası insignia opc de listelerine eklenebilir mercedes 270e çıkana kadar..

Benim araçta önceliğim donanımdır..Sizin için motor,performans,ekonomi ya da hepsi birlikte olabilir...Anladığım üzere hepsi birlikte istiyorsun sen Anıl..O zaman 1.9 cdti motorlu ve elegance donanımlı vectra C-2 alınabilir..Konunun içeriğine ilişkin detayları yakın zamanda açılan konularda bulabilirsin..Bunun yanında 2.0 T 05 model vectra C-1 ve 2 ile 1.9 cdti motorlu signum ya da yine 2.0 T motorlu signum ve cosmo donanım tavsiye edilir..Bu motorlardan ekstralarla hiç kasmadan +200 hp elde edilir.. Donanım olarak ''gırtlağa kadar dolu'' tabiri yerindedir..Araç buzdolabı mı, sürüşe duyarlı farlar mı, sadece ısıtmalı değil aynı zamanda soğutmalı koltuk mu istersin, yağmur-far-park-lastik basınç sensörleri mi istersin Allah'ına kadar gider..Ancak benim opellerde en sevdiğim nokta vardır ki; o da sana ucuza mercedese binmeyi vaad eder..Yani 35-40 milyarı aşmayan bedeli ile sana elit sınıf otomobillerde sunulan şeyleri sunar..

Astra konusunda pek detay veremeyeceğim çünkü konunun uzmanı abilerimiz var ama öyle böyle değil hani gerçekten kurdu olanlar..Onlar okur ve cevap yazma isteği duyarlarsa zaten gerektiği kadar aydınlatılırsın..Bu arada vectra için senin de söyledğin gibi üretimi durdurlan bir araç..En son 08 yılı temmuzuna ait vectra c bulabilirsin..

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anıl arkadaş önce bir kendini tanıt yaa. sen 19 yaşında arabanın ölü yatırım olduğuna karar verebildiysen ya gerçekten çok eli sıkısınız ya da sen sıkıyorsun ;)