vectra marea fluence

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim kafamdaki sıralama da buna benziyodu ama mareayla fluence in yerini karıştırmışım ben marea ya bindiydim iyi gidiyodu o arabalar :)

Son düzenleme:

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Marea kalkışda çok iyi bir araç seri ama uzun mesafede motor durumuna bağlı olarak
vectra2.0 fluance vectra1.6 marea gibi biter benim düşüncem amaaa şöförleri hesaba katmıyorum..

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
11 km baya uzun baslarda bence fluence onde gider sonra vectra 2.0 yetisir 11 kmde gecermi bilmiyorum ama aralarinda okadar fark olmaz diye dusunuyorum

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuclar belliymiski ya tarihe bakmadim :) dogru soforden sofore cok fark var onuda unutmamak lazim

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk iki 1. 94 vectra 2.0 2. Fluence şeklinde olur ama arka ikiliyi kestiremedim :D

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
denemeyi yaptık 3 gün evvel yazmamışım :D

1. 94 vectra gls oldu
2. 2001 vectra b
3. fluence
4. marea oldu

rollde 60 km de başladık ilk başladığımız yer yokuş çıkalacak bir yerdi fluence uzamaya çıktı sonradan kesildi 1 km den sonra fluence vectra gls ile benim vectra 3. vitesten sonra fluenceyi geçtik mareadan hiç bi şey anlamadım :D başladığımızda yanımızdaydı 3 ü bitirirken aynamda :) arka iyi çekişmeli geçmiş ama fluence az farkla aldı :) gls son kmlerde arayı açtı 2. benimkisi oldu, fluence ve marea aralarında az bir farkla bitirdiler
Haha bu konu baya çok olmuştu açılalı güzel bir hort olmuş, arkadaşlar araçlar kapışmış, belki maceracı olduklarından daha çok kez başkalarıyla kapışmışlardır:)

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
94 vectra diyorum,gerçi ben 136 bg'liğini kullanmıştım 115'i bilemem ama gönül meselesi:D

astra51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra a modelini iyi bilirim. eğer ki bakımlıysa 3.km de tokatlar. 6. km den sonra göremezsiniz bile... tabii ki şoför faktörü de önemli...

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokmu bu araçların 0-100, son hız gibi kriterleri,
sana göre bana göresimi olur,
soru araç performanslarına göre belli mesafeyi alacakları süre, tek bir sıralama olması gerekiyor, cevap vermek için teknik bilgiye ihtiyaç var...