vectra cd

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b iyi arabadır , 99 model arabaya biniyorum halen 2012 model arabalardan daha yakışıklı olduğunu ben değil etrafımdakiler söylüyor , hele birde GT 150 hp olursa bak sen o zaman yolların fatihine :) , arıza olarak bende hiç bir sensör vırt zırt arızası çıkmadı etheminde dediği gibi piyasadan 2 lira fazlasına almıştım zamanında ,tüpün beyni ve enjektörleri değişti oda zaten aracın suçu değil
Arkadaşıma kesinlikle katılıyorum.Vectra bir tutkudur.Hele bir de GT ise...En azından benim için öyle.Bugüne kadar 4 aracım oldu;
1,4 Corsa , 1,6 Astra, 1,8 Vectra ve son olarak 99GT...En zevklisi de GT tabiki...Daha alalı 2-3 ay oldu.Çok şükür bi sıkıntı yaşamadım şimdilik...Ethem arkadaşımın da dediği gibi 2 fazla olsun ama temiz olsun derim ben de...

aslan_7643

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
way arkadaş yaaaa millet araba alırken nasıl inceliyor :kop:
walla ben bu arabayı almaya gittiğimde sadece arabayı gördüm kaputunu bile açmadim :D
babam bi hafta önce aynı yerden 94 mondeo almış ben beğenmedim gittik ben bu arabayı beğendim içine oturdum sadece kontağı km ye bakmak için çevirdim :D kontrol ettirmek 3 gün sonra aklımıza gelmişti :D Allah tan galerinin sahibi rahmetli (kendisi emekli astsubaydı mert birisiymiş ortağı piyasayı yüklü miktarda dolandırıp kaçmış.buda gururuna yediremeyip silahla intihar etmiş :()insaflı çıktı eğer bi sorun olursa paranızı kuruşuna kadar vereceğim şerefim üzerine yemin ederim dedi senet imzaladı.velhasılı kelam Allah yüzümüze baktı

qokhan_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra yı banada aşıladılar 96 model b kasa var arada ufak sıkıntıları oluyor ama bu piyasada alınacak en iyi araç diye düşünüyorum