vectra cd

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen sene 98 vectra b 12,5 - 13,5 arası iken şimdi 15,5 den aşşa vectra yok 98 model. millet fiyatı mı şişiriyor nete yazarken yada harbiden de bu araba prim mi yapıyor :D :D
sabah üşenmezsem bi araba pazarını kolaçan etmek lazım gerçi denizli piyasası maşallah paris gibi. en yüksek fiyat burda.

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen sene 99 cd yi 14750 ye sattık şimdi olsaydı 17den aşağı vermezdim..

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
kardeş bu araba hem önden hem arkadan kazalı(sol ön çamurluk, tampon ve sol arka çamurluk ile farlar ve sol stop değişmiş görünüyor,diğer parçalardada boya var gibi,ayrıca jantlarıda orjinal cd jantı değil 2.5 cdx jantı takılmış,muhtemelen büyük bir kazada jantlarda ezilip kırılmış ve değiştirilmiş...
kardeş kusura bakmada oradan bakıp ta o kadar değişen olduğunu nerden anladın birde o üzerindeki orjinal cd jantı bende 2 tane vectra var ikisindede aynı jant vardı iki vectrada 98 cd yanıldığın noktalar var gibime geldi

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben arabama yeni bakım yaptırdım.Triger falan.Satıp satmamakta karar veremiyorum.Vecta C kasa 1.6 elegance modeline bakıyorum.Onlarda aynı durumda.Adam 2004 modeline 29000 diyor.Sen bu adamla neyin pazarlığını yapacaksınki? Kaputta taş izleri bir hayli artı.Bende diyorum kaskodan kaputu tamponu,çamurlukları boyatıyım.Birde camlara film çektiriyim.1 yıl daha bineyim.

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben arabama yeni bakım yaptırdım.Triger falan.Satıp satmamakta karar veremiyorum.Vecta C kasa 1.6 elegance modeline bakıyorum.Onlarda aynı durumda.Adam 2004 modeline 29000 diyor.Sen bu adamla neyin pazarlığını yapacaksınki? Kaputta taş izleri bir hayli artı.Bende diyorum kaskodan kaputu tamponu,çamurlukları boyatıyım.Birde camlara film çektiriyim.1 yıl daha bineyim.
Bende c kasaya geçeyim istiyorum ama bi çok olumsuz yorumlar var artı 150 hp arabadan sonra 100 hp araba ve daha ağır kasa nasıl olur pişman olurmuyum kararsız kalım :confused:

aslan_7643

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada bi kaç araç buldum yarın veya salı günü gitmek istiyorum.bi kaç sorum olacaktı
1)Aracı computestemi yoksa servise mi göstermeliyim
2)hangisinde daha az yanılma payı vardır
3)bu ikisinin fiyatları nedir
kütahyadan gidicem için tanıdığım yok ancak bunları yaptırabilirim
saygılar

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yarın İzmir'e gidiyorum,haftasonu döneceğim,burada olsam yardımcı olurdum sana

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
ankarada bi kaç araç buldum yarın veya salı günü gitmek istiyorum.bi kaç sorum olacaktı
1)Aracı computestemi yoksa servise mi göstermeliyim
2)hangisinde daha az yanılma payı vardır
3)bu ikisinin fiyatları nedir
kütahyadan gidicem için tanıdığım yok ancak bunları yaptırabilirim
saygılar
bende senin gibi istanbuldan kalkıp ankaraya araba almaya gittim ve aldım alırken opel özel servisine götürdüğüm halde istanbula geldim komple motor yaptırdım.yetmedi komple şanzıman aldım benim hesaplaya bildiğim 9 bin lira para harcadım var hesaplayamadıklarımı sen düşün servisten muhakkak rapor al ve çok emin ol araçtan sonra başın ağrımasın

aslan_7643

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende senin gibi istanbuldan kalkıp ankaraya araba almaya gittim ve aldım alırken opel özel servisine götürdüğüm halde istanbula geldim komple motor yaptırdım.yetmedi komple şanzıman aldım benim hesaplaya bildiğim 9 bin lira para harcadım var hesaplayamadıklarımı sen düşün servisten muhakkak rapor al ve çok emin ol araçtan sonra başın ağrımasın

valla elimden geldiği kadar heryerine baktırıcam sagolsunlar siteden hakan beyde yardımcı olacak ondan sonrasınada nasip diyecez artık.

Sercan Tankut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uff cok zor valla araba almak allah kolaylık versin vectra b tam bir yumurta icinden ne cıkacağı belli olmyor valla