vectra cd

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde bu vectra b lerin fiyatı mı artmış, geçen seneye göre en az bin tl yukarda fiyatları.

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde bu vectra b lerin fiyatı mı artmış, geçen seneye göre en az bin tl yukarda fiyatları.
Evet vectra B lerin fiatlarında artma var benimde dikkatimi çekti , nette bi ara 10 liraya dökük B kasa bulunurken şimdi 13 den aşağı komple boyalı bile yok ,

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bende ikisi de 2.0 olmak üzere, LPG siz olarak A sı da var B si de, şeytan kulağına kurşun bir şikayetim de yok. Vectra konusunda Ethem'le aynı fikirdeyim, onun söylediklerine ilave olarak bir not düşmek isterim, Vectra'lar kalitesiz yan sanayi parçalardan nefret ederler.

ulupinar67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi arkadaş boyasız al demiş, takılıyorum bu olaya arabanın can noktası ciğeri yani motordur heleki vectra b de, sonra direkler tavan ve şase, arabayı boya götürmüyorki ya değilmi? benim arkadaşın vectra b2 var 73.000 de ama motor çaktı yaptırdı daha da randıman yok ama arabada boya değişende yok bu mudur????

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bi arkadaş boyasız al demiş, takılıyorum bu olaya ........
Boyanın ne amaçla yapıldığı önemlidir. Aracın takla atıp boyanmasıyla çiziklerden dolayı boyanması arasında fark vardır. Benim için de boya ikinci planda ama dediğim gibi ;). Mesela ben aracımı güneş yanığından dolayı ya bu sene sonu ya da seneye komple boyatacağım, satacağım zaman beğenen alır beğenmeyen almaz, umurumda bile değil.

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
ilk verdiğiniz listede ilk sahibinden olan vardı...biraz pahalı ama temizse ki özellikle motor bir bakın derim