vectra cd

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçlar güzel fakat km leri bana gerçekci gelmedi aralarında istisna vardır şu mersindeki güzel gibi yalnız çok dikkatlı baktırın özellikle motor elektriği klima ve motor

aslan_7643

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçlar güzel fakat km leri bana gerçekci gelmedi aralarında istisna vardır şu mersindeki güzel gibi yalnız çok dikkatlı baktırın özellikle motor elektriği klima ve motor

baktığım araçlarda bana en uygun olanları bunlar geldi.kafam acayip karıştı
şeytan diyo karşına çıkan ilk vectrayı al nasıl olursa olsun :D

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşım. vectra öle karpuz alır gibi alınacak araba değil ve özellikle b kasa olanları. her bir yanı sensör meretin ve arıza deposu sanki :D

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra süpriz yumurta gibidir bi günü bi gününe uyman asi bir araçdır yanındayken aleyhinde konuşulduğu taktirde sizi anlayarak onlarca aracın aktığı o sıkıcı trafikte birden stop edip arkasından en az beş kişi olmak kaydıyla kendisini ittirmekten zevk alan vede çekici üstlerinde sırıtarak gezmekten hoşlanan bir arabadır.Bunları göze alıp kesinlikle acele etmeyin sanayide bütün opel servisleri ahbabınız olur şahsen dursun ustanın bi kardeşi olmuştum kayseride.

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alalı bir sene oldu ve açıkçası soğur gibi oldum. araç elektronik konusunda çok zayıf. en ufak bir elektronik parçası dünya para. misal krank devir sensörü ve eksantrik devir sensörü değiştirdik 120 tl sadece parça tuttu. değişen parçaları görsen bumu lan dersin. ama yol tutuşu bambaşka. özellikle uzun yolda alem buysa kral benim havalrın oluyor :D fakat şehir içi biraz hantal düşüyor yada bana öyle geliyor. fakat b kasa olanı elekronik yönünden çok zengin ve bir o kadar da elektronik sorunları çıkardı bana. a kasa vectra soktular bide kafama. b kasaya göre kara düzenmiş :D sensör yok elektronik yok sorun yok :D :D :D

Son düzenleme:

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah ıma binlerce şükür olsun,şeytan kulağına kurşun en ufak bir elektronik problem çıkarmadı 4 senedir.Dağlara taşlara tü tü tü... :) yaptığım masraf bi su ve kalorifer radyatörü değişti.balata diskler,lastikler,triger seti bide akü :) he bugün direksiyonun derisini yenilettim bide aracıma aşığım diyebilirim :)

aslan_7643

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temizini bulduktan sonra sorun olmaz diye düşünüyorum ama kafamda soru işaretleri oluştu.Heleki bülent beyin söylediklerinden sonra.Bende vectra a 1,8 vardı.Yakıt haricinde sorun yaşamadım ama bir daha düşünmeliyim heralde vectra b yi