Vectra C kasa da Benzin&LPG 'li olan mı Dizel olan model mi tercih edilmelidir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız değişensiz vs 2 el araç çok zordur..Ancak kendilerini km leri ile ele verirler..Yani düşük km li olan araçlarda ancak değişen boya görülmeme ihtimali yüksektir..Bana kalırsa eğer 1.6 elegance 2005 model bakın LPG li..Mevki olarak Ankara'ya uzak sayılmazsınız..Zaten vectra c ya da d sınıfı ortalamarı en fazla o kenttedir..Birebir görmek lazım aracı yorum yapabilmek için..

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sahibinden.com'a girin. Vectra seçin. Model yılına 2004 ve sonrası seçin.. "ilanın içinde ara" kısmına "ilk sahibinden" yazın.. Türkiye geneli aratın.. Galerinin satmadığı ilanlara bakın özellikle. Gerçekten ilk sahibinden düzgün kullanılmış bulursanız, 2-3bin fazla verip alın. Pişman olmassınız, ömürlük binersiniz. Bu yöntemle arkadaşlarıma çok kıyak arabalar bulup aldık, şimdi bana duacılar.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG'de ne kadar yakar bunlar sence?

Aşağıdaki veya yukarıdaki yorumlarda(tersim döndü :D ) bu arabanın düşük devirde kullanılmayacağı falan yazıyor, bir bakıma haklılık payı var aygır gibi araç ve insan gazlamak ister, ancak devrinde 300nm tork veren bir araç, düşük devirde de o kadar veremese bile iyi tork verir. İstenirse yakıt ekonomisi yapılır, istenirse gazlanır. Hiç yakıtı düşünmem diyerek sürülürse ben eminim 50kuruş civarı yakar şu lpg fiyatlarıyla. Böyle bir araç için değer mi değmez mi onu sen söyle :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c1 kasada 2005 c2 kasada hiç farketmez ancak 2006 ilk 6 ay üretimleri twinport motor değil. kesinlikle twinport seçin rampada farkı hissediliyor çünkü. c2 kasanın en büyük problemi iç triminde vites topuzu. sağ üst tarafından aşınıyorlar. çok kötü görüntüsü oluyor bunun haricinde km fazla takılmayın üfleme aksırma tıksırma yapmasın yeterli. elektrik aksamları hırpalandıysa uzak durun. bunun dışında bağımlılık yapar. 2005 comfort sattım 2007 comfort aldım. bundan sonra bineceğim arabalar premium sınıftan a4 3 serisi keser...

kibritçi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kısa mesafeler az km ise benzin lpg fazla yol yapıp uzun mesafeelerde kullanacak iseniz dizel

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mert ve serdar arkadaşa teşekkürler. Benim gibi vectra arayışında olanlar için doyurucu bir vectra c başlığı olmuş.

Konuyu açan arkadaş aldı mı acaba onu merak ettim :)

opel_hastasiyim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-->1.6 elegance modelin hangi yıl ürettiği model daha iyi 2004...vb..
-->Bir de km en fazla kaç olan alınabilir...
-->1.6 Design Edition 1.6 elengace farkı nedir Elegance daha dolu ama artısı nedir Design Edition modeline göre
-->Birdebu C1 C2.... dediğiniz model nasıl biliniyor??
--> Bu araç bu fiyata normal mi sizce ucuz değil mi?? Opel Vectra 1.6 Elegance 2006 Model 28.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Lacivert renk - 149001138

daha 1 ay önce aldım 2006 comfort c2 105000 de 28.750 sadece tamponlar boyalı değişen felan yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...