Vectra c almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar yardım lütfen!

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese hayırlısının nasip olmasını isterim ben fatih, tamamen iyi niyetle sanki kendime alıyomuş gibi yardım etmek isterim. Şöyle iyi bir 2007 2008 elegance al da gönlümüz şenlensin :)

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım sor göster pazarlığını yap kötüleyenlere de kullandınız mı de...3 yıl kullandım vectradan sonra astra J 1.3 sport aldım ama hala bakımlı vectra C gördüğümde bakmadan edemiyorum.eksileri elbette var ama artısı daha çok fikrimce. Avatar resmini bile değiştirmedim hala :)

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya araç temiz olsunda eleştirecek bir yerini vile bulamayiz aslında bence bir kaç eksik harici mükemmel

GT-I9300 cihazımdan gönderildi now Free

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz mi bilmiyoruz acaba bu arac piyasaSini 24000 e c kasa elegance ve daha asagisina comfort nasil oluyor ben neden hic gormedim baz aldiginiz arac fiyatlari taklali komple boyali 200 bine dayanmis araclardir siz bu araclari almaktan cekinmeyebilirsiniz ama millet sanayii e para vermekten bikmis durumda.yanlis yonlendiriyosunuz insanlari

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz mi bilmiyoruz acaba bu arac piyasaSini 24000 e c kasa elegance ve daha asagisina comfort nasil oluyor ben neden hic gormedim baz aldiginiz arac fiyatlari taklali komple boyali 200 bine dayanmis araclardir siz bu araclari almaktan cekinmeyebilirsiniz ama millet sanayii e para vermekten bikmis durumda.yanlis yonlendiriyosunuz insanlari

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

benim koyduğum ilanlarda 1-2 parça boyalı 150bin civarı kmde olan araçlar var. Aracı ilanda gördüğü gibi al demiyorum kimseye, 20bin üzeri para ödeyeceksem basarım 50-100 expertize sokarım, hatta şöyle bişey yaparım, expertize sokarım adamın dediği harici bişey çıkarsa ortamı terkederim araç sahibi muattap olur, neticede araç sahibi o :)
İkinci husus kilometre olayı, ben 80-100bin km arası vectralar inceledim, bir ara çok ciddi niyetlendim ama bir çok 250bin kmdeki vectradan daha çok yıpranmışlardı ve fiyatları 27-28bin civarındaydı. Anlaşıldığı gibi forumumuzdaki vectra C sahiplerinden bazıları kendi araçlarının fiyatını hak etmediğini ve satıcıların fiyatları kırdığı için kendilerini kötü hissettiklerini tespit ediyorum. Bizzat dün 23bin liraya alınmış 160bin kmde, tek parça boyalı değişensiz DOD expertiz onaylı vectra gördüm, gökmavi renk,sunroof, hafif aşınmış continental lastikleri ve genel kılcal fırça çizikleri vardı,hint kumaşı muamelesine gerek yok arayan mevlasını da belasını da bulur.
DİPNOT : Aracına gözü gibi bakmış evladı gibi benimsemiş ve o fiyatlara arabasını vermeyecek kişilere saygım sonsuzdur, nitekim ben de kendi aracımı o gözle görürüm, en ufak kusuru varsa satmaya vicdanım el vermez, 150 lira için pazarlık bozup satmaktan vazgeçen, huysuz pis lanet bir tok satıcıyım, ilan koymamama rağmen satılıkmı diye soranlar var.
DİPNOT2: Sayenizde tüm vectracılara ilişip garip garip sorular soruyorum bilgi alıyorum, gerçi opelci olduğumdan dolayı hoş bi sohbet oluyor, iyi bilgiler ediniyorum :) Bu adam hep şunu bunu görüyor diye aklınıza bişey gelirse geldiği gibi gitsin :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende anlaştım valla 2007 comfortla sahibindeki araçlaın 3 bin civarı aşağısına :)
arabada dedikleri hariç birşey yoksa benimdir. motoru sağlamsa değişensiz 2.5 parça boyalıysa ;) adam netten bile kaldırdı anlaştık diye. :)

msahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum bende çok ama çok araştırdım,,,, en yüksek modelli ve en düşük km, aramadığım sormadığım yer kalmadı,, parası kaç para olursa olsun almak istiyodum belki 6,,7 ay araştırdım 35.000'km de buldum 2008 model iyi araştır ,, adamlar seri sonu diye malzemeden ve güvenlik donanımından kaçmamışlar,, özellik biraz daha dolu :) :) sonuçta uçak alıyosun :) :) :)

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum bende çok ama çok araştırdım,,,, en yüksek modelli ve en düşük km, aramadığım sormadığım yer kalmadı,, parası kaç para olursa olsun almak istiyodum belki 6,,7 ay araştırdım 35.000'km de buldum 2008 model iyi araştır ,, adamlar seri sonu diye malzemeden ve güvenlik donanımından kaçmamışlar,, özellik biraz daha dolu :) :) sonuçta uçak alıyosun :) :) :)

Ekstra özellik ne var ki 2008 de benim bildiğim hep aynı donanım

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
valla ben millet 25 26 araba satarken 24 aldım. şimdi olay araştırmaktan geçiyor ama kimse tutupta demesinki 23 falan vectra veriyorlar. doğru veriyorlar ama ya pert yada motor bitik.
bugün istanbuldan kalkıp sakaryaya gittim araba bakmaya. 2007 model comfort arabada değişen yok 2 3 parça boya var. buraya kadar herşey normaldi. aracın motorunu bir açtık üfleme aksırma tıksırma yok ama arabanın üst kapağı arızalı dedi çıktı ustalar. yahu nasıl üst kapak arızalı olur falan derken arabanın yağ çubuğunu çekince araba yarım dakika geçmeden aptal aptal çalışıyor. 500 600 lira masrafı var dediler. direk soğudum zaten arabadan. işin ilginç kısmı arabanın çekişinde gidişinde bir sıkıntısıda yoktu. yani ucuz etin yahnisi pahalı olur deyip ucuz arabadan da kaçmamak lazım. pahalı ne arabalar gördüm eniştemlerin dükkanda ama arabanın edebiyatı kaymış ucuz arabalarda gördüm karşısına geç saçını tara. motoru saat gibi...

Üstad sonuçta 2. el araç alıyorsun, sıfır alırken bile boyalı araba kakalayan yetkili servisler varken 2. ele ne hacet kalmış, 500-600 masraf bşi değilki alacağın arabada, üst kapakta çok önemli birşey değil, bu cumlelerle araba işlerinden pek fazla alakan olmadığı aşikar, kaporta kasa şase çizgisinde birşey yoksa içi düzgün direksiyonu konsoldaki düğmeleri yıpranmaları düzgünse aracın motoruna edeceğin 500-1000 tl masrafta çok önemli bir masraf değil, 2000tl ye 1.6 vectraya komple motor yaparsın :)

he şöyle bir düşünce daha var 1000-2000 daha fazla veririm iyi araba alırım diyede düşünebilirsin?

- o da hiç masraf çıkarmaz mı? ondada sorunlar çıkmaz mı? 2. el değilmi?

şahsen ben aracın kasası düzgün boyası falan az ise motorla çok fazla alakam olmaz. sonuçta kaputun içinde, her halukarda tamir ettirilir binilir.

saygılar